• Producent - Substral nawozy i środki ochrony roślin

Substral oferuje najwyższej jakości nawozy ogrodnicze do trawnika, iglaków i kwiatów, środki ochrony roślin oraz mieszanki traw samozagęszczających. W ofercie Substral można znaleźć nawozy długodziałające 100 dni, nawozy Osmocote, nawozy Magiczna Siła, nasiona traw, środki owadobójcze i grzybobójcze.

Nawozy ogrodnicze Substral

Scotts producent marki Substral oferuje najwyższą jakość wszystkich produktów skierowaną zarówno do producentów jak i posiadaczy ogrodów. Scotts ma silną pozycję na głównych rynkach ogrodniczych Europy; W. Brytania, Niemcy, Francja, Austria, Beneluks, Skandynawia. W Polsce firma działa od 1995 roku. Scotts oferuje najwyższą jakość nawozów i środków ochrony roślin i innych produktów skierowaną zarówno do producentów jak i posiadaczy ogrodów. 

Produkty Substral — dlaczego są warte zakupu?


Dlaczego warto wybrać produkty Substral? Przekonaj się o ich wszechstronnym działaniu. 


  • Trawa zyska odświeżony wygląd dzięki zastosowaniu wysokiej jakości dosiewki. Zadba ona o wszelkie ubytki oraz sprawi, że w przyszłości jej wypadanie będzie ograniczone. Substral nawóz do trawy sprawi, że trawnik pozostanie odporny na szkodliwe działanie zmiennej pogody. 


  • Posiadasz jeden z obecnie najczęściej posiadanych kwiatów, czyli orchideę? Kup nawóz do orchidei w formie wygodnego aplikatora. Odżywka pobudza i wydłuża okres kwitnienia, regeneruje kwiat i uzupełni wszelkie składniki niezbędne do jego poprawnego wzrostu. 


  • Jeżeli dotychczas pozbycie się chwastów i korzeni było problematyczne, skorzystaj ze środka chwastobójczego Substral. Nawóz zwalcza mlecze, koniczyny oraz babki. Dodatkowo jest w pełni bezpieczny dla traw i pozwala na ich odrost. Produkt możliwy do użycia także poprzez spryskiwanie. 


Sprawdź pozostałe produkty marki Substral — nawóz, środki ochrony roślin i mieszkanki traw dostępne są w ofercie Gardenflora.pl w niskich cenach. Zachęcamy do składania zamówień!


  • Parametry