Do każdego zamówienia złożonego na sklepie 5L nawozu GRATIS!
szczeg.png
 
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Rozdrabniacze i łuparki

Elektryczny rozdrabniacz do gałęzi SDE 2800 EVO umożliwia efektywne wykorzystanie ściętych gałęzi drzew i pędów krzewów jako materiał do ściółkowania lub kompost. Zastosowany w urządzeniu układ roboczy składa się z dwóch ostrzy umieszczonych na obrotowych dyskach.
Wysyłka w 2 dni robocze + czas doręczenia przez przewoźnika
Dostępność Mało
Waga 24 kg.
1162.67

Łuparki i rozdrabniacze do drewna

Rozdrabniacz to bardzo przydatne urządzenie przy porządkowaniu ogrodów, działek oraz różnego rodzaju terenów zielonych. Dzięki rozdrabniarce ogrom ściętych gałęzi, które zalegają teren w mgnieniu oka pozbędziemy się tego typu odpadów. Rozdrabniarka przetworzy ścięte gałęzie na zrębki, które z kolei można wykorzystać w domu jako opał lub w ogrodzie jako ściółkę pod roślinność oraz przeznaczyć na kompost.

Łuparka jest doskonałym urządzeniem, które z powodzeniem zastąpi tradycyjną siekierę oraz piłę. Łuparka służy do sprawnego i efektywnego rozdrobnienia drewna. Praca przy pomocy łuparki jest szybka, łatwa oraz bezproblemowa i nie wymaga użycia siły. Łuparką przygotujemy drewno opałowe do kominka i pieca lub na ognisko. Przy pomocy łuparki duże kloce drewna przerobimy na małe polana. Te dwa urządzenia rozdrabniacz i łuparka ułatwią pracę przy obróbce drewna w gospodarstwie domowym, działce i rozległych terenach zielonych. Zapraszamy do zakupów powyższego sprzętu.