• Nawozy Naturalne

W uprawach roślin coraz częściej stawia się na ekologiczne rozwiązania. Nawozy naturalne to idealne rozwiązanie, jeżeli chcesz zatroszczyć się nie tylko o swoje rośliny, ale i o ich zdrowe właściwości (zwłaszcza w przypadku roślin jadalnych) oraz o samo środowisko. Najczęściej nawozy naturalne pozyskiwane są z odpadów przetwarzanej żywności roślinnej. Poniżej prezentujemy serię nawozów naturalnych, które użyźnią Twoją glebę w możliwie nieinwazyjny sposób.

  • Parametry

Nawozy naturalne – korzyści ze stosowania

Jakie korzyści płyną ze stosowania nawozów naturalnych? Otóż, dzięki niemu, przyczyniasz się do znacznego podniesienia stopnia próchnicy w swojej glebie, a także opóźniasz proces jej zakwaszenia. Tym sposobem zwiększysz również produkcyjność gleb, umożliwiając sobie pozyskiwanie obfitszych i zdrowszych plonów. Bujna roślinność i obfite zbiory gwarantowane! Ponadto nasze nawozy naturalne są tak samo skuteczne, jak mineralne – zwyczajowo wersja ekologiczna ma wydłużony czas działania, jednak dzięki zastosowaniu specjalnej formuły, korzystając z naszych produktów, efekty będą widoczne nawet już zaledwie po tygodniu od użycia.

Nawozy naturalne – rodzaje

W naszym sklepie GardenFlora posiadamy różnorodne nawozy naturalne. Rodzaje nawozów, które znajdziesz u nas pogrupowaliśmy według kategorii roślin, do jakich są stosowanie. Oto one:

  • nawozy naturalne do warzyw i owoców;

  • nawozy naturalne do roślin ozdobnych;

  • nawozy naturalne do pomidorów i ziół;

  • nawozy naturalne do roślin domowych i balkonowych;

  • nawozy naturalne do ogrodu.

Ponadto posiadamy nawozy naturalne zarówno w formie granulek, jak i w płynie, żeby maksymalnie dostosować się do oczekiwań naszych klientów.

Nawozy naturalne – krok w stronę ekologii

Nawozy naturalne, które są dostępne w naszym sklepie GardenFlora są całkowicie ekologicznie. Nie tylko same nawozy powstały na bazie organicznych substancji pochodzenia roślinnego, ale również i opakowania wyprodukowano z recyklingowego plastiku. Chcemy w ten sposób zrobić krok ku ekologicznemu rolnictwu i ogrodnictwu.

Tanie nawozy naturalne

W ofercie naszego sklepu znajdziesz szeroki wybór nawozów naturalnych, które są dostępne w wyjątkowo niskich cenach. Chcemy, żeby nasi klienci mogli otrzymywać produkty od renomowanych producentów i cieszyć się zaoszczędzonymi pieniędzmi, które przeznaczą na ulepszenie swoich upraw. Dlatego nie zwlekaj i już teraz skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty. Odwiedź naszą stronę i zapoznaj się z szeregiem nawozów naturalnych – życzymy udanych zakupów i owocnych plonów!