• Worki Do Drewna Kominkowego

  • Parametry

Wytrzymałe worki na drewno | Kup w Gardenflora.pl

Oferujemy raszlowe worki do pakowania drewna kominkowego o różnych wymiarach. To wytrzymałe produkty, których tworzywo wykonania nie uszkadza się, ani nie rozciąga przy pełnym naładowaniu. Worek na drewno sprawdza się także do przechowywania owoców i warzyw. Sprawdź pełną ofertę worków na drewno, dostępną w sklepie internetowym GardenFlora.pl. 

Worki na drewno kominkowe

Worki na drewno opałowe siatkowe wytwarzane z polipropylenu. Bardzo wytrzymałe, odporny na działanie promieni słonecznych. Doskonałe  sprawdza się przy suszeniu drewna, dzięki oczkom, które zapewniają przepływ powietrza. Worki w zależności od rodzaju posiadają tasiemkę do związywania. Worki dostępne w różnych kolorach i wielkościach.

Worek na drzewo | Pojemny, lekki, tani 

Worek na drzewo to produkt o wielu możliwościach wykorzystania. Jego wszechstronność bierze się z wytrzymałego tworzywa, które jest w stanie udźwignąć nawet owoce, warzywa i kostki drewna o większej wadze, bez uszkodzeń. Niska cena pozwala na zakup wielu sztuk - to świetna propozycja dla klientów chcących zyskać produkty do przechowywania, bez przeznaczania na nie dużego budżetu. Oferowane worki na drzewo zawierają tworzywo o ciasnym splocie, które nie rozrywa się w tracie transportu drewna lub innych produktów. Worki na drewno są produktami wielokrotnego użytku — dzięki swojej wytrzymałości będą w stanie posłużyć przez kilka kolejnych lat. To z kolei przekłada się na dużą oszczędność. 

Sam worek waży niewiele — jedyne 0.03 kg, dlatego nie stanowi zbędnego obciążenia, gdy załadowany jest przedmiotami o dużej wadze. Inne przedmioty służące do przechowywania i transportu, wykonane z twardszych materiałów, są zdecydowanie cięższe, przez co cały załadunek jest trudny do uniesienia. W przypadku worka zupełnie unikamy tego problemu i w wygodny sposób transportujemy drewno. 

Drzazgi z drewna i jego większe odłamki nie uszkodzą tworzywa, z którego został wykonany worek na drzewo. Nie ryzykujesz jego rozdarcia i wysypania się wszystkich kawałków drewna. 

Jak wykorzystać worki na drzewo? 

Worki na drewno to tani produkt, który wykorzystasz na wiele sposobów. 

  • Pierwszym sposobem użycia worka jest użycie go podczas transportu drewna. Gdy drewniane kawałki nie mogą leżeć luzem, warto zabezpieczyć je przy pomocy wytrzymałych worków z tworzywa sztucznego. Następnie dużo łatwiej jest wykonać rozładunek drewna, gdy dotrze w miejsce docelowe. 
  • Worek pomoże Ci zorganizować drewno w drewutni. Podziel stos drewna na wiele mniejszych części i umieść je w workach, które bez trudu przeniesiesz do pomieszczenia gospodarczego w domu bądź do kominka. 
  • Suszenie drewna kominkowego może odbyć się w workach raszlowych. Tworzywo sztuczne nie przepuści wilgoci do swojego wnętrza, dzięki czemu wszystkie kawałki drewna osiągną odpowiedni poziom wysuszenia. Ponadto, dzięki dobrej wentylacji umieszczone wewnątrz drzewo nie zgnije. 
  • Wentylacja, którą zapewniają worki na drewno, sprawia, że produkty te świetnie sprawdzają się także do przechowywania owoców i warzyw. Kup worek na drzewo i wykorzystaj go na kilka sposobów. Produkt będzie szczególnie przydatny, jeżeli przechowujesz duże ilości produktów spożywczych — np. w sklepie bądź na targu. 

Sprawdź ofertę worków na drzewo dostępnych w GardenFlora.pl. Skontaktuj się z nami, by uzyskać więcej informacji o dostępnych produktach. 

Zobacz także: worki polipropylenowe, worki raszlowe, worki przeciwpowodziowe