• Worki Przeciwpowodziowe

  • Parametry

Worki przeciwpowodziowe | Gardenflora.pl

Worki przeciwpowodziowe po napełnieniu piaskiem służą do stworzenia wału przeciwpowodziowego. Produkty gęsto tkane z tasiemki polipropylenowej oraz worki jutowe warto posłużą w kryzysowych momentach i ochronią dom przed zalaniem. Dzięki wytrzymałej konstrukcji są w stanie sprostać większym kataklizmom, a także nie są podatne na szkodliwe działanie wilgoci. Worki na piasek przeciwpowodziowe wyprodukowane z wysokiej jakości materiału nie rozrywają się oraz nie rozciągają. Obszycie sprawia, że krańce worka nie strzępia się i stanowią dodatkowe wzmocnienie. Pozostają odporne na szkodliwe działanie gryzoni. Dostępne w różnych wymiarach, gramaturach oraz wersjach kolorystycznych. Sprawdź ofertę worków przeciwpowodziowych i złóż swoje zamówienie w Gardenflora.pl. 

Worki na piasek przeciwpowodziowe | Zalety

Worki przeciwpowodziowe to prosta w zastosowaniu metoda, pozwalająca nazabezpieczenie wałów przeciwpowodziowych oraz domu przed zalaniem. Warto zaopatrzyć się w zapas worków w okresie wzmożonych ulew. Produkty skutecznie chronią przed podtopieniami i nie ulegają zniszczeniu, będąc narażone na długi kontakt z niebezpiecznym żywiołem. 

Worki na piasek przeciwpowodziowe same w sobie ważą niewiele — jedynie 0.05 kg. W ich wnętrzu może znaleźć się nawet 50 kg piasku, mimo większego ciężaru z łatwością zastosujesz je w razie zagrożenia i umieścisz w wale przeciwpowodziowym. 

Za pomocą worków przeciwpowodziowych stworzysz stabilną konstrukcję, która nie zniszczy się pod silnym naporem wody. 

Worki polipropylenowe są nierozerwane — także przez gryzonie. Ich powierzchnia nie zostanie uszkodzone podczas załadunku i ustawiania w wale. 

Dzięki tak dużej ilości dostępnych rozmiarów dopasujesz worek do swoich wymagań. 

Dostępne produkty można wykorzystać także w innym celu, w tym załadunku brykietu drzewnego, ekogroszku, piasku, pierza, granulatu tworzyw sztucznych, a także w przemyśle zbożowo — młynarskim, paszowym. 

Dlaczego warto kupić worek przeciwpowodziowy z polipropylenu? 

Polipropylen to materiał odporny i wytrzymały nawet w kontakcie z ekstremalnymi warunkami pogodowymi. Utkane z niego worki są niemalże niezniszczalne, co gwarantuje wysoki poziom bezpieczeństwa i zachowanie stabilności wałów przeciwpowodziowych. Wysoka jakość polipropylenu sprawia, że jest jednym z najchętniej wykorzystywanych tworzyw sztucznych. Jego plastyczność pozwala na wykonanie przy jego pomocy wiele rodzajów produktów, które wykorzystasz na co dzień — także oferowanych worków. 

Jedną z kluczowych cech polipropylenu jest wysoka przepuszczalność powietrza i niższa przepuszczalność pary wodnej. Worki wykonane z polipropylenu są w pełni bezwonne, co zwiększa komfort podczas pracy z workami i nie drażni osób odpowiedzialnych za ich załadunek. 

Jakie worki przeciwpowodziowe oferujemy?

Oferowane w Gardenflora.pl worki przeciwpowodziowe na piasek występują w rozmiarach: 50 × 80, 50 × 85, 40 × 60, 55 × 85 oraz 65 × 105 cm. Dostępne kolory to między innymi biały, żółty, czarny, niebiesko-czerwony, czerwony, zielony i wielokolorowy. Wersja czarna świetnie sprawdza się do przechowywania węgla — kolor worka sprawi, że zabrudzenia na jego powierzchni nie będą widoczne. Poprzez zastosowany zaciąg mocno zaciśniesz worek, przez co jego zawartość nie wysypie się podczas przechowywania. Matowa wersja worka nie ślizga się po utworzonym wale i jest dużo łatwiejsza do zastosowania. 

Dowiedz się więcej o oferowanych workach przeciwpowodziowych — skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Zadzwoń pod numer telefonu +48 888 817 817 lub wyślij wiadomość na e-mail sklep@gardenflora.pl. Każdy wysyłamy w przeciągu 2 dni roboczych, dzięki czemu w krótkim czasie dotrze pod wskazany adres. Zachęcamy do składania zamówień i kontaktu z Działem Obsługi Klienta. 

Zobacz także: worki raszlowe, torebki strunowe oraz worki do drewna kominkowego