• Środki Na Karaluchy

Owady biegające, takie jak karaluchy, prusaki i inne karaczany nie tylko budzą strach i obrzydzenie wśród ludzi, ale także roznoszą różnego rodzaju zarazki chorobotwórcze. Mogą zatem być niebezpieczne dla człowieka, szczególnie wtedy, gdy zalęgną się w domu. Co więcej, są to insekty nie tylko szybko rozmnażające się, ale także żyjące dość długo — nawet do 2 lat. Z tego względu zauważywszy przedstawiciela tego gatunku w swoim otoczeniu, nie warto czekać, aż sam się wyprowadzi, ale od razu sięgnąć po skuteczny środek na karaluchy i prusaki. Takie preparaty znajdziesz w ofercie sklepu GardenFlora.

  • Parametry

Co na karaluchy i prusaki? Mamy rozwiązanie!

Zwalczanie karaluchów i prusaków musi być skoncentrowane na wyeliminowaniu całej ich populacji ze swojego otoczenia, a nie zaledwie pojedynczych osobników. Rozpoczynając walkę z nimi, warto wiedzieć, że żerują one głównie nocą, a tym, co najbardziej je przyciąga, są nieposprzątane resztki jedzenia na podłogach i meblach. Dlatego asortyment sklepu internetowego GardenFlora uwzględnia skuteczne środki na karaluchy i prusaki dostosowane do ich trybu życia oraz upodobań. Znajdziesz tu preparaty w różnych formach: sprayu, płynu z rozpylaczem, pułapki, żelu lub koncentratu. Charakteryzują się one wydajnością, wysoką skutecznością oraz wyjątkową łatwością użycia.

Dobry środek na karaluchy — jaki wybrać?

Szeroki wybór preparatów na karaluchy i prusaki dostępnych w naszej ofercie pozwala precyzyjnie dobrać odpowiedni środek do twoich potrzeb. Jeśli na przykład walczysz z owadami biegającymi nie tylko wewnątrz, ale także na zewnątrz lub w pomieszczeniach gospodarczych, szczególnie polecamy koncentrat, który może być stosowany nawet w tzw. wrażliwych warunkach, a oprócz karaluchów czy prusaków poradzi sobie także z mrówkami, pchłami oraz pluskwami.

Jeżeli zależy ci na jak najszybszym pozbyciu się nieproszonych gości, wypróbuj nasz żel na karaluchy i prusaki, który powoduje wysoką śmiertelność już w ciągu pierwszych 24 godzin od zastosowania, a całą populację zwalcza w ciągu 1 tygodnia. Inny skuteczny środek na karaluchy i prusaki dostępny w naszej ofercie będzie dobrą propozycją w przypadku, gdy chcesz zastosować go na większej powierzchni. Preparat w formie mikrokapsułek zawieszonych w roztworze wodnym starcza na 12 metrów kwadratowych powierzchni, dzięki czemu wydajnie opryskasz nim wiele ścian i powierzchni przypodłogowych, a także miejsc za szafkami, zlewozmywakami czy innych szpar oraz szczelin. To właśnie w takich miejscach karaluchy i prusaki lubią przebywać najbardziej. Wybierz jedną z naszych propozycji i pozbądź się owadów biegających szybko i skutecznie!

Środek na karaluchy

Karaluchy i  prusaki generalnie wzbudzają u nas wstręt i odrazę. Karaluchy i prusaki to owady, które żerują w nocy, aby się ich pozbyć należy regularnie sprzątać mieszkanie z resztek jedzenia, uszczelnić wszelkie szpary i szczeliny między rurami. Karaluchy i prusaki są groźne dla człowieka ponieważ roznoszą różnego rodzaju zarazki chorobotwórcze. Aby rozpocząć skuteczną walkę z karaluchami i prusakami należy zlokalizować ich kryjówki i źródło pokarmu. Następnym etapem jest szczelne zamknięcie wszystkich produktów żywnościowych, najlepiej w szklanych pojemnikach. Skuteczne odcięcie od pożywienia może spowodować, że karaluchy i  prusaki mogą się wynieść z naszego domu. Dla stu procentowej pewności, że pozbywamy się karaluchów i prusaków dobrze jest zastosować odpowiednie środki, które skutecznie zwalczą te niesympatyczne insekty. W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo różnorodne produkty w postaci płynów, żelki i pułapek na owady biegające i pełzające. Zapraszamy do zakupów.