• Linie Kroplujące

Linie kroplujące stosowane są do budowy systemów nawadniających. Woda z linii kroplującej wypływa bezpośrednio na glebę co zapewnia dobre nawodnienie systemu korzeniowego roślin. Linie kroplujące zużywają mniejsze ilości wody co przekłada się na korzyści ekonomiczne. Linie kroplujące można wykorzystać do efektywnego nawożenia płynami nawozowymi. Linie kroplujące skutecznie zadziałają przy małych uprawach ogrodowych jak i na dużych polach uprawnych lub plantacjach czy też w uprawach pod osłonami. Oferujemy Państwu linie kroplujące o różnej długości od 25mb do 400mb. Zapraszamy do zakupów.

  • Parametry

Linia kroplująca | Dlaczego warto zastosować ją w swoim ogrodzie?

Linie kroplujące umieszczane są tuż przy roślinach, dzięki czemu system korzeniowy może stale pobierać odpowiednie ilości wody. W przypadku standardowego podlewania często nie zwracamy uwagi na regularność i prawidłowe odstępny czasowe, przez co niejednokrotnie dochodzi do przelania roślin.

Linia kroplująca to nowoczesny sposób nawadniania, w przypadku którego można zarządzać ilością wody dostarczanej roślinom — każdy z gatunków roślin będzie potrzebował jej inną ilość. 

 

Wąż kroplujący — jakie modele oferujemy?

W asortymencie znajduje się wąż do nawadniania kropelkowego w kilku długościach i wielkościach — wymiary dostosujesz do zapotrzebowania Twojego ogrodu. Dostępna linia nawadniająca jest odporna na promieniowanie UV, jest możliwa do zastosowania zarówno w amatorskich, jak i profesjonalnych uprawach. Węże kropelkowe nie niszczą się na skutek uderzeń kropli wody oraz nie odkształcają się. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty GardenFlora.pl - do węża kroplującego dobierz akcesoria niezbędne podczas montażu i wykonaj wysokiej jakości nawadnianie linie kroplujące.


Zobacz także: złączki i szybkozłączki, dysze zraszające, zraszacze