Do każdego zamówienia złożonego na sklepie 5L nawozu GRATIS!
szczeg.png
 
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Sekatory do ziół i drobnych prac

Lekki i ergonomiczny przycinak pewnie leży w dłoni. Zapewnia on łatwy dostęp do trudno dostępnych miejsc. Kształt ostrza zapobiega uszkodzeniu zarówno zbieranemu owocu jak i ciętej łodydze.
Wysyłka w 2 dni robocze + czas doręczenia przez przewoźnika
Dostępność Mało
Waga 0.1 kg.
45.89
Lekki i ergonomiczny przycinak pewnie leży w dłoni. Jego maksymalna trwałość i minimalne zużycie ostrzy zapewnia długą żywotność. Do produkcji użyto specjalnej nierdzewnej stali. Kształt ostrza zapobiega uszkodzeniu ciętych roślin.
Wysyłka w 2 dni robocze + czas doręczenia przez przewoźnika
Dostępność Mało
Waga 0.09 kg.
45.89
Lekki i ergonomiczny przycinak pewnie leży w dłoni.Zapewnia on łatwy dostęp do trudno dostępnych miejsc. Kształt ostrza zapobiega uszkodzeniu zarówno zbieranemu owocu jak i ciętej łodydze.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Sekator Ogrodowy 20cm
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Lekki i ergonomiczny przycinak pewnie leży w dłoni. Zapewnia on łatwy dostęp do trudno dostępnych miejsc. Specjalny rowek do odpływu soków roślinnych ułatwia pracę.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
Lekki i ergonomiczny przycinak pewnie leży w dłoni. Jego maksymalna trwałość i minimalne zużycie ostrzy zapewnia długą żywotność. Do produkcji użyto specjalnej nierdzewnej stali.Kształt ostrza zapobiega uszkodzeniu ciętych roślin.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny

Sekator do ziół

Sekatory do ziół i drobnych prac w przydomowych ogródkach, działce, tarasie czy parapecie okiennym pomagają w pielęgnacji i porządkowaniu roślin. Aby rośliny rozwijały się prawidłowo należy zadbać o ich odpowiednie przycinanie sekatorem. Zbiory wszelkiego rodzaju ziół, kwiatów czy kiści winogron pomoże w wygodny sposób sekator do ziół. Duża różnorodność małych sekatorów, które przydatne są w tych czynnościach znajdziecie Państwo w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy do udanych zakupów.