• Zraszacze Pistoletowe

  • Parametry

Pistolet zraszający

Pistolet zraszający to niezbędnik w każdym ogrodzie. Wybór pistoletu do węża ogrodowego to niezwykłe wyzwanie, ponieważ różnorodność tych urządzeń jest dość duża. W zależności od wybranego modelu możemy uzyskać różnego rodzaju strumienie wody, zmieniać je i odpowiednio dozować, w zależności od naszych potrzeb.Pistolety zraszające w większości modeli posiadają regulację strumienia wody. Pistolet zraszający sprawi, że można strumień wody wykorzystać do wielu czynności. Już dziś wybierz pistolet-zraszacz ogrodowy, dostępny w naszej ofercie! Zapraszamy do zakupów.

Zraszacz ogrodowy pistolet – najlepszy wybór do Twojego ogrodu

Prócz tradycyjnego podlewania, które ułatwia regulacja strumienia przez co nie uszkodzimy delikatnych roślinek pistolet do węża ogrodowego można wykorzystać do nietypowych czynności takich jak mycie narzędzi ogrodniczych, mebli ogrodowych, ścieżek, podjazdów, samochodu itp. W ofercie naszego sklepu dostępne są pistolety renomowanej firmy Cellfast, które posiadają różnorodne funkcje oraz mają różne końcówki mocowania do węża ogrodowego od 1/2calla 1cal i 3/4calla. Znajdziesz u nas klasyczne pistolety i lance zraszające a także takie modele jak zraszasz-pistolet z dozownikiem. 

Jeśli stoisz przed wyborem akcesoriów ogrodowych, pierwszy na liście Twoich zakupów powinien znaleźć się zraszacz-pistolet, który ułatwi codzienną pielęgnację ogrodów. Zapoznaj się z ofertą dostępną na naszej stronie internetowej i wybierz pistolet zraszacz z dozownikiem lub bez w atrakcyjnej cenie.

 

Zobacz także: dysze zraszające, węże ogrodowe i zraszacze