• Worki Raszlowe

 

Worki raszlowe to forma opakowania, która cieszy się dużą popularnością w gospodarstwach rolnych. Są one użytkowane przez przedsiębiorców, którzy na co dzień działają w branży zajmującej się szeroko rozumianym przechowywaniem i transportem żywności, jak hurtownie, czy sady. Worki raszlowe oferowane w naszym sklepie internetowym są wytrzymałe, odporne na uszkodzenia i przetarcia. Zapoznaj się z naszą ofertą!

  • Parametry

Worki raszlowe - wymiary

Uniwersalny produkt, którym jest każdy oferowany przez nas worek raszlowy, jest stosowany nie tylko do pakowania produktów rolnych, ale i materiałów budowlanych. Bardzo dobrze sprawdzają się także worki raszlowe na drewno - ułatwiają przechowywanie, utrzymanie porządku, organizację i prostotę transportu. W naszej ofercie dostępne są takie produkty, jak:

  • worek raszlowy 5 kg do drobnych, czy podatnych na obicia warzyw i owoców, jak np. buraki i jabłka
  • worek raszlowy 15 kg, który stanowi rozwiązanie idealne do pakowania i sprzedaży ziemniaków
  • worek raszlowy 25 kg, który najczęściej stosuje się w gospodarstwach zajmujących się produkcją i sprzedażą kapusty, czy kolb kukurydzy
  • worek raszlowy 50 kg pomagający utrzymać porządek w kotłowni, przeznaczony do przechowywania drewna kominkowego i opałowego, brykietu drzewnego

Worki raszlowe - hurt

Worki raszlowe na roli, jak i w innych branżach działających w zakresie sadownictwa, ogrodnictwa itd, to produkty uniwersalne, przewiewne, nie powodują zawilgocenia towarów i pojawiania się na nich pleśni, a ich trwałość i wytrzymałość pozwala na ich wielokrotne zastosowanie. Co ważne, z worków można korzystać samodzielnie, jak i w połączeniu z dodatkową formą opakowania w postaci plastikowych, drewnianych skrzynek. Serdecznie zachęcamy do zakupu worków w atrakcyjnych cenach, także w ilościach hurtowych.

Nie zwlekaj i już teraz złóż zamówienie na worki wysokiej jakości dostępne w szerokiej gamie wymiarowej, kolorystycznej, o różnym stopniu gęstości i gramaturze! Korzystaj z oferowanych przez nas możliwości i zdecyduj się na zakup w naszym sklepie internetowym!

Worki raszlowe z zaciągiem 

Worki raszlowe wykonane z grubego i trwałego materiału, który jest odporny na rozdarcie i przeciekanie. Służą do przechowywania oraz transportu często ciężkiego załadunku. Zazwyczaj wykonane z polipropylenu, co sprawia, że są one lekkie i łatwe w transporcie. W GardenFlora dostępne są worki na ziemniaki raszlowe z zaciągiem, dzięki któremu cały załadunek nie ma możliwości wysypania się podczas przewożenia. Produkt bardzo praktyczny, który po rozładunku zajmuje niewiele miejsca i jest łatwy w przechowywaniu. 

Worki na ziemniaki z tworzywa sztucznego 

 

Worek raszlowy, w przeciwności do produktu z mniej trwałego tworzywa, nadaje się do ponownego wykorzystania, co czyni go bardzo opłacalnym zakupem. Solidne tworzywo produkcji sprawi, że nawet przy intensywnym użytkowaniu pozostanie bez widocznych wad. Worki na warzywa, ziemniaki i owoce umyjesz, a następnie wielokrotnie użyjesz do przechowywania kolejnych produktów. Worki na owocei warzywa kupisz w Gardenflora.pl w wielu wariantach kolorystycznych i w różnej wielkości. Zachęcamy do składania swoich zamówień!