Do każdego zamówienia złożonego na sklepie nasiona rzeżuchy GRATIS!
szczeg.png
 
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Trawa golfowa

Pola golfowe każdemu od razu kojarzą się z dużymi połaciami pięknej, soczyście zielonej trawy. Nie każdy zdaje sobie jednak sprawę z tego, że trawa golfowa musi spełniać wyjątkowe wymagania — nie tylko estetyczne. Z tego względu odmiany i mieszanki traw golfowych dostępne w naszej ofercie przeznaczone są do różnych obszarów pola golfowego, a także charakteryzują się specyficznymi cechami, dzięki którym obszary te nie tylko wyglądają pięknie, ale także wynoszą jakość gry na wyższy poziom. W sklepie GardenFlora znajdziesz trawy golfowe spełniające wymagania nawierzchni obszarów takich jak: green, tee, fairway oraz rough.

Bar Fescue jest znakomitą uniwersalną mieszanką nasion trawy przeznaczoną do zastosowania na każdym fragmencie pola golfowego jak tee, fairway, foregren, driving range czy green.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
521.00
521.00
Bar Platinum jest znakomitą uniwersalną mieszanką do zastosowania na polach golfowych. Nadaje się niemal na każdą część pola np. tee, fairway, foregren, driving range czy green.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
934.00
934.00
Bar Rough to mieszanka golfowa nasion traw przeznaczona na element pola golfowego poza głównym torem gry jakim jest rough.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
390.90
390.90
Mieszanka nasion trawy przeznaczona na fairway, element pola golfowego jakim jest główny tor gry.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
539.00
539.00
Mieszanka nasion trawy golfowej Intensive RPR to pole golfowe z gęstą murawą mocną jak stal i dużą zdolnością do samoregeneracji trawnika oraz bardzo dużą odpornością na intensywne użytkowanie.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
701.61
701.61
Bar SuperB to bardzo wytrzymała mieszanka nasion trawy przeznaczona na element pola golfowego jakim jest green.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
1034.15
1034.15
Bar Tee to mieszanka nasion trawy która została stworzona z myślą o mniej użytkowanych obszarach tee.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
1009.00
1009.00
Bar Trio Bent to idealna bardzo wytrzymała mieszanka na greeny.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
3900.00
3900.00

Mieszanki traw golfowych do zadań specjalnych

Aby pole golfowe było nie tylko piękne, ale także maksymalnie funkcjonalne, ogromne znaczenie ma odpowiedni dobór rodzaju trawy, a następnie jej właściwa pielęgnacja. Co więcej, konkretna mieszanka trawy na pole golfowe powinna zostać dostosowana do konkretnego miejsca pola gry. Tylko wówczas możliwe jest osiągnięcie pełnej funkcjonalności pola golfowego.

Trawa golfowa Bar Rough

Mieszanka nasion traw Bar Rough dostępna w ofercie sklepu internetowego GardenFlora będzie idealnym wyborem na element pola golfowego poza głównym torem gry, jakim jest rough. W skład mieszanki wchodzą trawy, które odznaczają się wyjątkowymi walorami ozdobnymi trawnika. Są także odporne na cień, a także niskie koszenie, dzięki czemu źdźbła mogą być przycinane nawet na długość do 5 mm, zachowując swój piękny wygląd.

Trawa golfowa Bar Fairway

Główny tor gry, czyli fairway, to jedna z najbardziej wymagających części pola golfowego. Trawa musi być tutaj idealna — powinna zachowywać swój soczyście zielony kolor przez cały rok, a na dodatek być odporna na deptanie i uderzenia. Mieszanka traw Bar Fairway dostępna w naszej ofercie idealnie nadaje się na główny tor gry, gdyż daje trawie golfowej wyjątkową zdolność do regeneracji i szybkiego wzrostu. Dzięki temu można ją stosować zarówno do zakładania nowych trawników, jak i odnawiania istniejących.

Trawa golfowa Bar Superb

Green to obszar na polu golfowym, na którym znajduje się flaga i dołek. Ze względu na to, iż dołek musi być całkowicie widoczny, trawa musi być bardzo krótko przystrzyżona. Na taką pielęgnację pozwoli tylko odpowiednio dobrana mieszanka trawy na pole golfowe. Mieszanka Bar Superb dostępna w sklepie GardenFlora nadaje się idealnie do zas