• Nasiona

  • Parametry

Nasiona do ogrodu | Gardenflora.pl

Nasiona do ogrodu wykorzystasz do stworzenia pięknego kwietnika, ogródków skalnych, przyozdobią także przydomową przestrzeń. Zasiejesz wytrzymały trawnik o nasyconym, zielonym kolorze, odporny na suszę i intensywne użytkowanie. Dzięki nasionom warzyw wyhodujesz kolorowy ogródek, a nasiona ziół oraz na kiełki pozwolą Ci stworzyć własny mini ogródek ze zdrowymi dodatkami do potraw.

Nasiona traw i kwiatów

Oferujemy różne odmiany nasion traw: mieszanki na trawniki przydomowe, na murawy sportowe, ozdobne, na tereny zieleni i pastewne – wykorzystaj je do tworzenia pięknych i zdrowych trawników.

Użyj nasiona trawy do stworzenia bujnego i miękkiego trawnika. Założysz nowy trawnik i zregenerujesz trawę zniszczoną po zimie. Trawnik pozostanie odporny na zmienne warunki atmosferyczne - nie zniszczy się pod wpływem wysokich temperatur i wyrośnie, gdy na zewnątrz zapanują niższe temperatury.

Po założeniu trawnika czas na udekorowanie go kwiatami. Zasiej na nim mieszanki nasion kwiatów letnich, pięknego goździka chińskiego, złotej aksamitki lub maciejki. Ściany, altanę lub ogrodzenie przyozdób wielobarwnymi roślinami pnącymi, kwitnącymi całe lato.

Nasiona warzyw, ziół i na kiełki

Czy marzyłeś kiedyś o stworzeniu własnego, domowego ogródka? Zdrowe warzywa możesz mieć zawsze na wyciągnięcie ręki – kup nasiona Torseed i posadź je na swoich grządkach. Dzięki tym nasionom ogrodnicy mogą cieszyć się świeżymi, domowymi warzywami, które można wykorzystać w swojej kuchni. Sprawdź nasiona warzyw z naszej oferty

Do potraw z wyhodowanych przez siebie warzyw dodaj zioła. Nasiona ziół - szczypiorku, kopru, lubczyku lub trawy cytrynowej Torseed zasiej na polu bądź w doniczce.

Nasiona na kiełki są źródłem wielu cennych substancji odżywczych. Pozytywnie wpływają na organizm, dlatego wzbogać nimi swoje sałatki lub kanapki. Uzupełnij nimi codzienną dietę i czerp korzyści zdrowotne. Wybierz ten rodzaj kiełków, który najbardziej odpowiada Ci smakowo.