• Kontakt

bigstock-Beautiful-businesswoman-showin-26986094.jpg

Infolinia: +48 888 817 817

 

Obsługa sklepu: +48 500 300 498 lub +48 500 300 918, email: sklep@gardenflora.pl


 

Dział handlowy / zakupy hurtowe:

Logo-Nazwa-Sklepu-www-b2b-duze-szare-Gardenflora.png

grazyna(1).png

    Grażyna Pławska 

    tel. kom. +48 500 768 900

    grazyna@gardenflora.pl

marta(1).png

    Marta Kleina 

    tel. kom. +48 500 768 444

    marta@gardenflora.pl

monika(1).png

    Monika Kulicka

    tel. kom. +48 500 300 491

    monika@gardenflora.pl

angelika(1).png

    Angelika Czarnecka

    tel. kom. +48 500 053 321

    angelika@gardenflora.pl

iza(1).png

    Izabella Golis

    tel. kom. +48 500 300 549

    izabella@gardenflora.pl

tomasz(2).png

    Tomasz Stachewicz

    tel. kom. +48 500 300 411

    tomasz.stachewicz@gardenflora.pl

paulina.png

     Paulina Waldowska

    tel. kom. +48 500 300 953

    paulina.waldowska@gardenflora.pl


GardenFlora Home&Garden Group
ul. Fabryczna 13
85-741 Bydgoszcz

(brama wjazdowa na wysokości 4 flag reklamowych Galerii Pomorskiej)
Odbiór osobisty w godzinach 8.00-16.00

Logo-GardenFlora-R(1).jpg


ZAPRASZAMY do ZAKUPÓW zespół GardenFlora Group

Logo-www-Gardenflora-pl.jpg