• Opryskiwacze Akumulatorowe

  • Parametry

Opryskiwacze ręczne i ciśnieniowe akumulatorowe | Gardenflora.pl

Opryskiwacze akumulatorowe służą do szybkiego opryskania roślin w ogrodzie. Lekkie, wygodne w użyciu, o dużej pojemności nawet 22 litrów. Opryskiwacze Marolex posiadają blokadę zaworu dozującego, który zmniejsza obciążenie mięśni dłoni, wzmacniany wąż – wytrzymały na silne ciśnienie i czynniki zewnętrzne. Z łatwością wyregulujesz strumień od bardzo szerokiego aż do jednolitego, przemieścisz się po różnych podłożach dzięki szerokim kołom o dopracowanej strukturze, a po zakończonej pracy szybko naładujesz swój opryskiwacz.

Opryskiwacze ręczne – zastosowanie

Opryskiwacze ręczne są najbardziej ekonomicznymi narzędziami do oprysku dostępnymi na rynku. Zaprojektowane do obsługi bezpośrednio za pomocą naszych dłoni. Dzięki temu są idealne do spryskiwania pojedynczych, małych roślin hodowanych w pomieszczeniach, na balkonach lub tarasach, a także roślin na większych terenach. Opryskiwacze są również użyteczne do zraszania liści wodą i wykonywania różnych prac domowych, takich jak mycie okien. Stają się również przydatne, gdy konieczne jest opryskiwanie roślin pojedynczych, które zostały zaatakowane przez choroby lub szkodniki.

Jak wykorzystać ręczne opryskiwacze ogrodowe? Wystarczy, że naciśniesz dźwignię – za każdym razem z opryskiwacza wydobędzie się woda lub opryski. Możesz dokładnie kontrolować ilość zużywanego produktu.

Opryskiwacz ciśnieniowy wózkowy

Opryskiwacz ciśnieniowy ręczny jest wygodniejszy od najprostszej wersji ręcznych opryskiwaczy, dlatego jest dobrą inwestycją dla każdego ogrodnika. Działa przy pomocy pompy, która zwiększa ciśnienie – następnie naciskamy na dźwignię i rozpocznie się oprysk stały. Nie wymaga on stałej pracy rąk, dlatego praca w ogrodzie staje się znacznie mniej męcząca. 

Aby jeszcze bardziej usprawnić swoją pracę, warto wyposażyć się w ręczny opryskiwacz ciśnieniowy wózkowy. Szerokie koła gwarantują stabilność oraz pozwalają swobodnie przemieszczać się po różnych podłożach.

Opryskiwacz ciśnieniowy akumulatorowy

Chcesz opryskać rośliny na dużym terenie? W tym przypadku zdecydowanie lepiej sprawdzi się opryskiwacz ciśnieniowy akumulatorowy. Rozpyla równomierną mgiełkę oprysku i dzięki teleskopowym lancom oprysk jest w stanie dotrzeć na odległe od Ciebie części ogrodu – pracę zakończysz znacznie szybciej!

Opryskiwacze ręczne akumulatorowe Marolex są lekkie i wystarczają na ponad 3 godziny pracy. Pracują na baterie, które z łatwością wymienisz, gdy braknie im mocy i od razu możesz kontynuować swoje prace w ogrodzie.

Sprawdź także: