• Wózki Do Węży Ogrodowych

  • Parametry

Bęben na wąż ogrodowy | Gardenflora.pl 

  Wiosną i latem, z racji na wysokie temperatury, rośliny wymagają częstszego podlewania — do tego celu wykorzystaj wąż ogrodowy. Nawiń go na bęben, który ułatwia rozwijanie węża i jego transport do ogrodu. Przechowywanie węża w łatwo dostępnym miejscu sprawi, że nie zapomnisz o regularnym dostarczeniu roślinom wody, a sama praca stanie się dla Ciebie dużo łatwiejsza. Sprawdź ofertę GardenFlora i kup swój nowy stojak na wąż ogrodowy w niskiej cenie.    Wózki na wąż

Wózek na wąż ogrodowy jest bardzo wygodnym urządzeniem. Każdy kto posiada ogród zdaje sobie sprawę jakie problemy może przysporzyć zwijanie i rozwijanie węża ogrodowego. Wózek, stojaklub bębenułatwi nam prace związane z podlewaniem, można je przenosić z miejsca na miejsce bez zbędnego niszczenia roślinności. Wąż ogrodowynawinięty na wózkulub stojaku nie ulegnie zniszczeniu przez zwijanie się i zgniatanie co przełoży się na wygodę i estetykę. W handlu dostępne są wózki, które wyposażone są w węże i dodatkowe akcesoria do podlewania. Wózki, stojakii bębnywykonane są z lekkich stopów metali w połączeniu z tworzywem wysokiej jakości co przekłada się na wygodę z przemieszczaniem. Klasyczny wózekposiada dwa szerokie koła prze co umożliwiają swobodne poruszanie się po różnorodnych powierzchniach. W naszym sklepie dostępne są wózki do różnych wymiarów węży oraz kompletne zestawy. Zapraszamy do zakupów.

Wózek i stojak na wąż ogrodowy 

Aby przechować i z łatwością rozwijać węża, wykorzystaj wózek lub stojak na wąż ogrodowy. To praktyczne sprzęty pełniące podobną rolę, które różni jeden element — kółka. Gdzie najlepiej sprawdzi się stojak na węża ogrodowego, a w jakich przypadkach lepiej zdecydować się na wózek? 

 

Klasyczny bęben do węża ogrodowego w formie stojaka jest rozwiązaniem sprawdzającym się w miejscach, gdzie nie zmieniamy położenia naszego węża. Jest szczególnie przydatny, gdy posiadasz mały ogród, którego rośliny mogą zostać podlane bez przemieszczania się. W innym przypadku warto skorzystać z rozszerzonej wersji z kółkami. Szpula na wąż ogrodowy bez kół ma niewielki rozmiar i niską wagę, dzięki czemu z łatwością zabierzesz ją ze sobą na działkę lub kemping. 

 

Bęben na wąż ogrodowy z kołami znacznie ułatwia pracę i pozwala na szybkie przemieszczanie się węża. Dzięki kółkom znacznie łatwiej jest poruszać wózek po nierównym terenie. Dołączony uchwyt zapewnia lepszy chwyt i łatwiejsze przenoszenie, gdy posiadany przez nas wózek jest mokry. 


Jaki bęben na wąż ogrodowy oferujemy?

Przygotowaliśmy bębny na węże ogrodowew różnych rozmiarach. Wyselekcjonowana oferta zawiera produkty wykonane z wytrzymałych tworzyw, zawierające uchwyt, a także w zależności od wybranego modelu stabilne kółka. Dodatkowo zadbaliśmy o praktyczny zwijacz do węża ogrodowego, z możliwością przytwierdzenia do elewacji. 

 

  • Wózek na wąż ogrodowy pozostanie w stabilnej pozycji podczas rozwijania węża. Swoją pozycję zachowa dzięki wbijanym nóżkom. Urządzenia szybko i sprawnie pokona wszystkie nierówności za pomocą wzmacnianych kół. Producent zadbał o uchwyty do wygodnego przechowywania szybkozłączy i zraszaczy oraz składaną korbkę — dzięki niej zaoszczędzisz miejsce w garażu lub pomieszczeniu gospodarczym. Wąż ogrodowy na bębnie na swoim szczycie zawiera rączkę o regulowanej długości i gumowanym uchwycie
  • Wąż na bębnie w formie stojaka to kolejny sposób na zorganizowanie przyrządów niezbędnych do podlewania roślin. Stojak nie zawiera kół, jednak równie stabilnie utrzymuje się na podłożu w trakcie rozwijania węża. Dzięki sprawnie działającej korbce całość węża zostanie rozwinięta w kilka sekund i po chwili możesz rozpocząć podlewanie. Aluminiowa konstrukcja zabezpiecza stojak przed korozją i sprawia, że sprzęt jest lekki i łatwy w transporcie. Wąż montowany jest w narożnej części stojaka, co stanowi zabezpieczenie przed jego wypaczaniem i przekręcaniem podczas nawijania i rozwijania.
  • Zwijacz do węża ogrodowego wyprodukowano z wysokiej jakości tworzyw, odpornych na działanie promieni UV. Produkt nie zniszczy się pod wpływem szkodliwych czynników atmosferycznych — duże nasłonecznienie, deszcz, z którymi będzie mieć nieustanną styczność, będąc umieszczonym na zewnątrz domu. Zawiera mechanizm hamulcowy regulujący szybkość zwijania węża. Dodatkowo w jego wnętrzu umieszczono blokadę obrotu, która nie dopuszcza do uszkodzenia zewnętrznej części budynku. Uchwyty umieszczone po przeciwnych stronach pozwalają na łatwe przenoszenie i zawieszanie zwijacza. 

Kup stojak na wąż ogrodowy w GardenFlora.pl

 

W Garden Flora przygotowaliśmy wysokiej jakości stojaki i wózki, dzięki którym z łatwością nawiniesz i rozwiniesz każdej długości wąż ogrodowy. Bęben sprawi, że Twoje węże nie uszkodzą się podczas częstego użytkowania i pozostaną zawsze na widoku, gdy najbardziej ich potrzebujemy. Zachęcamy także do kontaktu z Działem Obsługi Klienta, by dowiedzieć się więcej o oferowanych modelach bębnów. Nasi specjaliści w Garden Flora chętnie pomogą w doborze produktów — zadzwoń pod numer telefonu +48 888 817 817 lub wyślij wiadomość na e-mail sklep@gardenflora.pl

 

Zobacz także: dysze zraszające, pompy ogrodowe