• Obornik

Jedną z możliwości ekologicznej uprawy ziemi jest stosowanie różnego rodzaju oborników. Stanowią one w stu procentach naturalny nawóz pochodzenia zwierzęcego. W dodatku dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii przetwarzania oraz czyszczenia, nasz obornik granulowany jest niezwykle skuteczny, ponieważ zachowuje potrzebne mikroelementy próchnicze, mineralne oraz odżywcze, a przy tym nie posiada niekorzystnych patogenów czy niechcianych nasion chwastów. Zapoznaj się z naszą ofertą oborników i użyźń swoją glebę w zgodzie z naturą!

  • Parametry

Oborniki w granulkach – rodzaje

W zależności od potrzeb naszych klientów, w naszym sklepie GardenFlora oferujemy różnorodne rodzaje oborników. Zasadniczo sprzedajemy obornik w granulkach, które są wygodne w aplikowaniu. Ze względu na pochodzenie zwierzęce, nasze oborniki dzielimy na:

  • obornik kurzy granulowany;
  • obornik granulowany bydlęcy;
  • obornik koński granulowany;
  • obornik granulowany owczy.

Ponadto obornik sprzedajemy w różnych gramaturach – do najpopularniejszych należy obornik granulowany 50 kg, 100 kg, 25 kg oraz opakowania kilkukilogramowe. Oprócz tego, oferowane przez nas produkty stosowane są do różnych upraw, w zależności od pochodzenia naszych oborników, różnić się będzie także jego przeznaczenie. I tak, np. obornik kurzy to najlepszy obornik granulowany pod pomidory. Jednak to nie jedyne jego zastosowanie – obornik kurzy stosuje się pod pomidory, pozostałe warzywa, drzewa i krzewy owocowe, a nawet różnego rodzaju rośliny ozdobne (zarówno rośliny doniczkowe domowe, jak i te balkonowe). Taką różnorodnością chcemy maksymalnie dostosować się do potrzeb naszych klientów.

Oborniki – jak stosować?

Nasze oborniki są przeznaczone do użytkowania ich w ciągu całego sezonu wegetacyjnego, czyli począwszy już od wczesnej wiosny, aż do późnych miesięcy jesiennych. W zależności od upodobań można bezpośrednio posypywać nim glebę oraz aplikować go miejscowo, pod korzenie roślin. Innym sposobem jest też rozpuszczenie granulek w wodzie, a następnie podlewanie tak powstałym roztworem naszych upraw. Należy jednak pamiętać, żeby nie zaaplikować zbyt dużej ilości nawozu, ponieważ mogłoby to zaszkodzić uprawom. Stosując się do instrukcji zawartych na opakowaniach uda się osiągnąć satysfakcjonujące ekologiczne plony!

Obornik granulowany – duży wybór w korzystnej cenie

W naszym sklepie GardenFlora zgromadziliśmy oborniki naturalne różnego typu. Stawiamy przede wszystkim na jakość, którą zapewnia nam zamawianie oborników wyłącznie od sprawdzonych i renomowanych producentów. Jednak obok jakości, staramy się, żeby nasze produkty były również dostępne w wyjątkowo niskich cenach – w końcu nikt nie lubi przepłacać. Mamy nadzieję, że nasi klienci odnajdą najkorzystniejsze dla nich rozwiązania, dzięki którym użyźnią swoją glebę, zwiększając tym samym obfitość swoich plonów oraz bujność uprawianych roślin. Dlatego nie zwlekaj i już teraz zapoznaj się z naszym bogatym asortymentem, dostępnym na stronie – zachęcamy do składania zamówień na wybrane produkty – ciesz się udanymi zakupami oraz owocnymi plonami! Serdecznie zapraszamy!