• Kołki Szpilki i Kotwice Do Mocowania Agrowłókniny

  • Parametry

Prezentujemy wysokiej jakości szpilki do agrowłókniny, które idealnie sprawdzają się jako środek mocujący i chroniący przytwierdzoną tkaninę przed wiatrem, czy przemieszczaniem się. W naszym sklepie internetowym dostępne są szpilki do agrowłókniny 20 cm, szpilki do agrowłókniny 25 cm, kołki do mocowania agrowłókniny i wiele innych produktów, które spełniają swoją funkcję na zbitym, jak i luźnym podłożu.

Jakie szpilki do agrowłókniny wybrać?

Dostępne w naszej ofercie szpilki i kołki do agrowłókniny 20 cm, jak i inne produkty będące częścią naszego asortymentu to wytrzymałe i bardzo praktyczne produkty, które świetnie sprawdzają się w przypadku różnego rodzaju gleby, zróżnicowanego ułożenia i pory roku. Zadbaliśmy o to, by w naszym sklepie internetowym dostępne były zarówno szpilki plastikowe do agrowłókniny, jak i szpilki do agrowłókniny metalowe.

Oferta obejmuje także kotwy do agrowłókniny, czyli bardziej wytrzymały model szpilek. Produkty wykonane z tworzywa o dużej twardości. Odporne na uszkodzenia spowodowane szkodliwymi warunkami atmosferycznymi oraz promieniowaniem UV. Kołki do mocowania agrowłókniny szczególnie dobrze sprawdzają się podczas wietrznej pogody, gdy rozkładanie materiału jest utrudnione. 

Najmocniejszym rodzajem mocowań są kotwice do agrowłókniny. Na swoich końcach posiadają haki, które mocno utrzymują się w ziemi i skutecznie zapobiegają wyrwaniu mocowania. Wypróbuj je w szczególnie wymagających warunkach.

Szpilki do mocowania agrowłókniny

Wysoka jakość materiału zastosowana do produkcji szpilek i kotwic zapewnia stabilność mocowania i łatwość montażu. Ile szpilek do agrowłókniny zamówić i co ile kołki do agrowłókniny montować, by zapewnić trwałe przytwierdzenie do podłoża? Wszystko zależy od zakupionego materiału, jego powierzchni, warunków atmosferycznych i twardości gruntu. Zapewniamy, iż każdy produkujący kołki do agrowłókniny producent, z którym współpracujemy, gwarantuje najwyższą jakość, a asortyment spełni Twoje oczekiwania o każdej porze roku, przez cały sezon.

Szpilki do agrowłókniny to skuteczny sposób przytwierdzania materiału do podłoża — niezależnie od jego typu. Produkty są odpowiednie do montażu wszystkich rodzajów tkanin, bez potrzeby użycia specjalistycznych sprzętów. Wystarczy wbić je do ziemi, a utrzymają cały materiał na swoim miejscu. Gwoździe do agrowłókniny oraz inne rodzaje mocowań, zostały wyprodukowane w kolorze czarnym, dzięki czemu nie odznaczają się w ogrodzie i nie zaburzają jego estetyki. 

Serdecznie zachęcamy do zakupów w naszym sklepie internetowym. W razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem obsługi Klienta. Skontaktuj się z nami, dzwoniąc pod numer telefonu +48 888 817 817 lub wyślij wiadomość na e-mail: sklep@gardenflora.pl. Gwarantujemy najwyższą jakość produktów oraz obsługi! 

Sprawdź także geowłókniny i kaptury ochronne.