• Plandeki okryciowe

  • Parametry

Plandeki okryciowe

Plandeki okryciowe, obustronnie powlekane warstwą polietylenową. Wzmacniane na brzegach, posiadają umieszczone co około 1 metr, metalowe oczka ułatwiające ich mocowanie. Plandeki dostępne w 3 kolorach odpowiadających trzem gramaturą ( im wyższa gramatura- tym wyższa wytrzymałość plandeki). Przekrój rozmiarów od 1,5m x 2m do 20m x 20m. 

Plandeki wykonane z polipropylenu, obustronnie pokrytego warstwą polietylenową, zabezpieczającym przed działaniem słońca i światła. Plandeka wzmacniana jest na czterech brzegach, dwustronnie laminowana, pleśnioodporna, nieprzemakalna, wodoodporna, łatwozmywalna, uniwersalna w zastosowaniu. Na całym obwodzie około jednego metra umieszczone są metalowe oczka. Plandeki okryciowe to mocne materiały, dzięki czemu skutecznie chronią przed deszczem, wiatrem i nadmiernym nasłonecznieniem. Przeznaczone są do osłaniania, zakrywania i zacieniania m.in. drewna, mebli, materiałów budowlanych, rolniczych, ogrodniczych i sadowniczych, a także samochodów, łodzi, basenów i innych obiektów.

Plandeki to wytrzymałe i używane także w profesjonalny sposób plandeki. Służą często do umacniania wałów przeciwpowodziowych oraz do okrywania hałd węgla.