• Mniszek Ultra 070EW 500ml Substral /12/

Symbol: SUB MU500
35.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu 48h
Cena dostawy 8.9
Odbiór Osobisty 0
Poczta Polska - Odbiór w punkcie 8.9
Poczta Polska 9.9
Poczta Polska Pobranie - Odbiór w punkcie 12
Paczkomaty InPost 12.7
Kurier 12.9
Poczta Polska Pobranie 13
Kurier Pobranie 18
Waga 0.59 kg
EAN 5907487102638

Zamówienie telefoniczne: +48 888 817 817

Zostaw telefon
Substral Mniszek Ultra 070EW 500ml /12/
Mniszek Ultra 070 EW jest herbicydem  w formie  płynu (emulsja  olejowa  w wodzie) do sporządzania emulsji wodnej,    stosowanym nalistnie, przeznaczonym do zwalczania rocznych i wieloletnich chwastów dwuliściennych.  Środek przeznaczony jest do stosowania przy użyciu opryskiwaczy ręcznych.
herbicyd selektywny o działaniu  układowym,  pobieranym przez liście a następnie przemieszczanym do innych części roślin, powodując ich deformację, a następnie zahamowanie wzrostu i zamieranie. Pierwsze objawy  widoczne są po kilku dniach a proces obumierania  następuje po tygodniu od zastosowania. Pogoda sprzyjająca rozwojowi roślin wzmaga działanie chwastobójcze środka.
Chwasty wrażliwe: koniczyna biała. Chwasty średniowrażliwe: babki, krwawnik pospolity, mniszek lekarsk
STOSOWANIE ŚRODKA Trawniki, boiska, pola golfowe Środek stosować na miejsca zachwaszczone.
Maksymalna/zalecana dawka dla jednorazowego zastosowania: 150 ml/100 m2 (co odpowiada 15 l/ha)Maksymalna liczba zabiegów w sezonie wegetacyjnym: 1.Zalecana ilość wody: 5 l/100 m2.Uwaga: W roku założenia trawnika środek stosować w fazie krzewienia traw lub po 2 tygodniach od pierwszego koszenia.
ŚRODKI OSTROŻNOŚCI: Nie stosować środka: − na rośliny chore, uszkodzone, mokre lub osłabione suszą, − w temperaturze poniżej 10 oC i powyżej 25oC, − przed zbliżającymi się przymrozkami i deszczem, − w ogrodach na liście i młodą korę drzew, krzewów owocowych i ozdobnych ze względu na możliwość ich uszkodzenia, − podczas dużego wiatru gdy istnieje możliwość zniesienia środka na inne roślin.
SPORZĄDZANIE CIECZY UŻYTKOWEJ
Przed przystąpieniem do sporządzania cieczy użytkowej dokładnie ustalić potrzebną jej ilość. Odmierzoną  ilość  środka  wlać  do  zbiornika  opryskiwacza  napełnionego  częściowo  wodą i uzupełnić wodą do potrzebnej ilości.Po  wlaniu  środka  do  zbiornika  opryskiwacza,  ciecz w zbiorniku  mechanicznie  wymieszać.  Opróżnione opakowania przepłukać trzykrotnie  wodą, a popłuczyny   wlać do zbiornika opryskiwacza z cieczą  użytkową. W przypadku przerw w opryskiwaniu przed ponownym przystąpieniem do pracy, dokładnie wymieszać ciecz użytkową w zbiorniku opryskiwacza.  
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie