Do każdego zamówienia złożonego na sklepie nasiona rzeżuchy GRATIS!
szczeg.png
 
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Maści ogrodnicze

Maść ogrodnicza Funaben służy do zabezpieczania ran drzew i krzewów po ich cięciu.
Wysyłka w 2 dni robocze + czas doręczenia przez przewoźnika
Dostępność Mało
Waga 0.3 kg.
16.97
16.97
Jest to środek w formie wysoko lepnej emulsji żywicznej przeznaczony do smarowania ran drzew i krzewów, powstałych podczas szczepienia lub jako urazy mechaniczne.Środek nie jest toksyczny dla pszczół, dla organizmów wodnych bardzo toksyczny.
Wysyłka w 2 dni robocze + czas doręczenia przez przewoźnika
Dostępność Mało
Waga 0.12 kg.
14.17
14.17
Jest to środek grzybobójczy o działaniu systemicznym, w formie pasty do smarowania ran drzew po ich cięciu, wiosennym pękaniu kory i innych uszkodzeniach mechanicznych. Działa skutecznie przeciwko zgorzeli kory, leukostomozie i rakowi drzew owocowych
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
17.89
17.89

Maści ogrodnicze 

To jedne z najpopularniejszych preparatów grzybobójczych, bakteriobójczych bądź wzmacniających przeznaczone do zabezpieczania ran drzew i krzewów. Środki te mogą składać się zarówno z produktów naturalnych, jak i syntetycznych. Najpopularniejszym zastosowaniem maści ogrodniczych jest smarowanie ran powstałych w wyniku cięcia, szczepienia lub wiosennego pękania kory. Rany po zabiegach ogrodniczych oraz uszkodzenia wywołane czynnikami atmosferycznymi podobnie jak u ludzi praktycznie zawsze wymagają poprawnego opatrzenia, ponieważ stanowią wrota infekcji grzybowej lub bakteryjnej. Maści ogrodnicze, dzięki zawartości substancji aktywnych minimalizują ryzyko zakażenia przez patogenne organizmy, a dzięki swojej gęstej konsystencji są odporne na spłukiwanie.