• Akcesoria Do Systemów Nawadniających

Opaski ślimakowe, złączki, kolanka, szpilki mocujące

  • Parametry

Akcesoria do linii kroplujących | GardenFlora.pl 

Linie kroplujące służą do dostarczania wody do korzeni różnego typu roślin — wykorzystuje się je do iglaków, drzewek owocowych, krzewów oraz kwiatów. Produkt o szerokim zastosowaniu, który można zastosować w przypadku wielu rodzajów upraw, a w szczególności w miejscach narażonych na przesuszanie. Możliwe do podłączenia na dużych plantacjach oraz w mniejszych ogrodach. Do montażu całego systemu wykorzystuje się akcesoria do linii kroplujących


Jakie akcesoria do linii kroplujących będą potrzebne do instalacji?

Akcesoria niezbędne do montażu linii kroplujących to między innymi: opaski ślimakowe, złączki, kolanka i szpilki mocujące. Wszystkie z nich służą do stabilnego przytwierdzenia rury polietylenowej z kroplownikami, która wykładana jest pomiędzy roślinami. 

Rura oferowana w GardenFlora wykonana została z trwałego tworzywa odpornego na szkodliwe działanie promieniowania UV. Jest elastyczna, a jej czarny kolor skutecznie zapobiega porastaniu przez glony. Złączki do linii kroplujących łączą rury, zapewniając pełną szczelność i po ułożeniu zapewnia jej prawidłową pozycję. Złączki do linii kroplującej są elementem niezbędnym w przypadku rur o wysokim ciśnieniu.Kształtki do linii kroplującej łączą rurę montażową i linię kroplującą. Poprzez swoją barwę i tworzywo wykonania również pozostają odporne na promieniowanie. Łącznik do linii kroplującej gwarantuje jej bezawaryjne działanie i szczelność, dlatego warto zdecydować się na sprawdzone i wytrzymałe produkty polecane przez GardenFlora.pl. Sprawdź naszą ofertę i złóż swoje zamówienie! 

 

Zobacz także: węże ogrodowe, pistolety zraszające, dysze zraszające