• Nożyce Spalinowe

  • Parametry

Nożyce spalinowe do ogrodu - idealne narzędzie do pielęgnacji Twojego ogrodu

Gdy przychodzi czas na przycinanie żywopłotów, drzew i krzewów w ogrodzie, do pracy potrzebujesz specjalnych narzędzi. Nożyce spalinowe do żywopłotu to jeden z najważniejszych elementów w arsenale każdego ogrodnika. Wydajność, siła i mobilność, które oferują, czynią je idealnym wyborem, dzięki którym utrzymasz ogród w doskonałym stanie. Nożyce spalinowe są narzędziem ogrodniczym wykorzystywanym do przycinania i formowania żywopłotów, krzewów i małych drzew. Są napędzane silnikiem spalinowym, który uwalnia Cię od długich i niewygodnych kabli – dzięki temu skorzystasz z nich wszędzie, gdzie nie masz dostępu do zasilania elektrycznego. Posiadają długie, ostre ostrza, które mogą przeciąć zarówno cienkie, jak i grubsze gałęzie.

Zalety używania nożyc spalinowych

Moc i wydajność Nożyce spalinowe oferują znacznie więcej mocy w porównaniu do ich elektrycznych odpowiedników. Ta dodatkowa moc pozwala na łatwe i szybkie przycinanie nawet najgrubszych i najtwardszych gałęzi. Nożyce, jakie może znaleźć w Gardenflora.pl oferują najwyższą wydajność w korzystnej cenie. Mobilność Bez konieczności martwienia się o długość kabla, nożyce spalinowe oferują większą swobodę ruchu. Dzięki temu są one idealne do pracy w dużych ogrodach, gdzie zasięg gniazdka elektrycznego może być ograniczony. Trwałość Nożyce do żywopłotu spalinowe są również znacznie bardziej wytrzymałe. Zbudowane tak, aby wytrzymać ciężkie warunki, co czyni je idealnym wyborem dla profesjonalnych ogrodników i tych, którzy regularnie przycinają duże obszary.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze nożyc spalinowych?

 Rodzaj Silnika Nożyce do żywopłotu spalinowe dostępne są z różnymi rodzajami silników, w tym dwusuwowymi i czterosuwowymi. Silniki dwusuwowe są lżejsze i zazwyczaj tańsze, ale wymagają mieszanki paliwa i oleju. Silniki czterosuwowe są cięższe i droższe, ale są bardziej wydajne paliwowo i są zazwyczaj cichsze.  Długość Ostrza Długość ostrza nożyc spalinowych dobierz do rozmiaru żywopłotu, który zamierzasz przycinać. Dłuższe ostrza umożliwiają szybsze przycinanie większych obszarów, natomiast krótsze świetnie sprawdzą się przy małych krzewach, które należy przyciąć bardzo precyzyjnie. Jeśli natomiast szukasz rozwiązania, które z powodzeniem wykorzystasz przy wszystkich krzewach, wybierz model długości części tnącej 550 mm. Waga Waga nożyc spalinowych może mieć wpływ na komfort i wygodę użytkowania. Lżejsze modele są łatwiejsze do obsługi, dlatego postaw na nożyce spalinowe AL-KO ważące jedynie 5 kg.

Nożyce do żywopłotu spalinowe AL-KO| Gardenflora.pl

Zadbaj o swoje rośliny w ogrodzie z najwyższą precyzją dzięki nowoczesnym nożycach do żywopłotu marki AL-KO. Nożyce wyposażone są w wysokiej jakości, precyzyjnie ostrzone ostrza ze stali hartowanej, które gwarantują czyste i precyzyjne cięcie przez długi czas. Dzięki lekkiej i wyważonej konstrukcji, praca z nożycami AL-KO jest prosta i wygodna. Antypoślizgowe uchwyty zapewniają pewny chwyt nawet w trudnych warunkach. Z łatwością dostosujesz długość uchwytu do własnych preferencji – wystarczy, że wybierzesz jedną z trzech dostępnych pozycji. System przeciwdrganiowy umożliwia pracę bez zmęczenia przez długi czas. Zwróć uwagę, że spalinowe nożyce do żywopłotu posiadają ostrze dwustronne. Ma ono szczególne znaczenie, jeżeli planujesz szybkie przycinanie i precyzyjne docięcia. Za ich pomocą uformujesz piękny żywopłot, a praca zajmie Ci znacznie mniej czasu niż w przypadku docinania za pomocą modelu o ostrzu jednostronnym. Nożyce spalinowe są elementem obowiązkowym dla każdego ogrodnika, którego dom otoczony jest długim żywopłotem lub posiada wiele drzewek lub krzewów. Inne metody przycinania mogą okazać się nieskuteczne i poświęcisz na nie więcej czasu. Wypróbuj nożyce producenta AL-KO dostępne w GardenFlora.pl.

Sprawdź także: