• Pochodnie

  • Parametry

Pochodnie ogrodowe

Pochodnie bambusowe mogą uatrakcyjnić wiele imprez przy grillu czy ognisku. Zimą w czasie kuligu robią bajeczne wrażenie. Każda pochodnia posiada pojemnik z knotem bawełnianym, który napełniamy cieczą palną taką jak nafta lub olej. Gdy chcemy uzyskać efekty dodatkowe, napełniamy zasobnik olejem aromatyzowanym lub olejem, który odstraszy komary. W celu łatwego umocowania pochodni w gruncie trzonek bambusowy jest jednostronnie naostrzony. Pochodnie bambusowe są wielokrotnego użycia, ponieważ po wypaleniu się oleju pojemnik napełniamy ponownie. Czas palenia pochodni bambusowej uzależniony jest od rodzaju cieczy, którą zastosujemy. Oleje parafinowe polecane są do lamp naftowych, oliwnych oraz pochodni bambusowych. Oleje parafinowe bywają o różnorodnych zapachach, które uwalniają się podczas spalania oleju

Pochodnia — jak ją wykorzystać?

Pochodnie będą przydatne również do ozdobienia ogrodu — jej ciepłe światło sprawi, że to miejsce zyska niepowtarzalny klimat. Odpowiednie dekoracje świetlne umilą relaks na tarasie, ogródku bądź patio. Pochodnia może zostać użyta do urządzenia przyjęcia tematycznego — przykładowo w stylu hawajskim. Pochodnia ogrodowa stanie się idealnym dodatkiem, gdy urządzasz ogródek restauracyjny — szczególnie gdy znajduje się on w pobliżu plaży. 

Pochodnie ogrodowe doświetlą każdą wybraną przez Ciebie przestrzeń niskim kosztem — w GardenFlora za mniej niż 10 zł. Duży wybór wielkości pozwala na zaprojektowanie wymarzonych aranżacji świetlnych. Zapraszamy do zakupów.