• Worki Polipropylenowe

Poszukujesz worków, które sprostają Twoim oczekiwaniom? Worki polipropylenowe, dostępne w naszej ofercie okażą się absolutnie niezawodne w niemal każdej sytuacji. Zachęcamy do zapoznania się z różnorodnym asortymentem polipropylenowych worków, dostępnym na stronie naszego sklepu internetowego GardenFlora, a następnie do składania zamówień na wybrane modele.

  • Parametry

Worki polipropylenowe – do czego służą?

Worki polipropylenoweto worki tkane z tasiemki polipropylenowej oraz polietylenowej przeznaczone są do pakowania artykułów sypkich takich jak: mąka, pasza, zboże, kasze, cukier i inne oraz do warzyw i owoców, a nawet węgla, brykietu drzewnego, ekogroszku, piasku, pierza, granulatu tworzyw sztucznych i pozostałych produktów tego rodzaju. Worki polipropylenowewykorzystywane są w przemyśle rolniczym, zbożowo-młynarskim, paszowym, cukrowniczym, chemicznym, a także znajdują inne praktyczne zastosowania. Świetnie sprawdzają się zarówno przy przechowywaniu produktów w jednym miejscu, jak i przy ich transporcie.

Polipropylen – co to?

Polipropylen, z jakiego wykonane są nasze worki, to sztuczne tworzywo o następujących właściwościach: jest palny, bezbarwny, bezwonny oraz nisko absorbujący wodę. Co więcej, PP wykazuje znaczną odporność, szczególnie w temperaturze pokojowej, w której jest niemal w pełni odporny na oddziaływanie kwasów, zasad i soli oraz rozpuszczalników organicznych. Wyłącznie silnych utleniaczy nie powinno się dopuszczać do kontaktu z polipropylenem. Stanowi on materiał powszechnie używany, szczególnie z domieszką włóknistych wypełniaczy.

Worki z polipropylenu – rodzaje

W ofercie naszego sklepu internetowego GardenFlora znajdziesz prostokątne worki polipropylenowe dużei małe, o różnych gramaturach oraz kolorach. Najpopularniejszymi wielkościami sąworki polipropylenowe 25 kgorazworki polipropylenowe 50 kg, choć to oczywiście nie jedyne rozmiary. Natomiast jeżeli chodzi o aspekt wizualny, to do wyboru, do koloru – znajdziesz u nas worki ppw klasycznym wydaniu bieli, czerni czy szarości, a także zielone, czerwone, niebieskie oraz żółte.Ponadto w zależności od indywidualnych potrzeb, proponujemy worki z dodatkowym wygodnym zaciągiem lub bez, a także foliowane lub nie. Te dodatkowe opcje mogą okazać się przydatne zwłaszcza przy przechowywaniu wyjątkowo dużych ilości niezwykle sypkich materiałów. Zaciąg i zafoliowanie zwiększają bezpieczeństwo towaru. Jesteśmy przekonani, że dzięki takiej różnorodności, każdy znajdzie odpowiednie modele worków, które sprostają oczekiwaniom danej branży.

Worki polipropylenowe dobrej jakości

Dzięki wykorzystaniu przy produkcji worków polipropylenu naprawdę wysokiej jakości, a także starannym splocie tasiemki, nasze worki są wyjątkowo mocne i wytrzymałe. Z powodzeniem utrzymają wewnątrz nawet najcięższe i najbardziej sypkie materiały. W związku z tym można ich używać wielokrotnie, co czyni je ekologicznym rozwiązaniem, a także z pewnością posłużą nam przez wiele lat.

Worki z polipropylenu – świetna okazja

Nasze worki z polipropylenuudostępniamy w konkurencyjnych rynkowo, a przez to wyjątkowo korzystnych cenach. Przy zakupie worków, należy dobrać minimum pięćdziesiąt sztuk, które sprzedajemy w wiązkach. Groszowy wydatek naprawdę odmieni na lepsze codzienne funkcjonowanie firmy lub gospodarstwa domowego na długi czas. Nie zwlekaj i już teraz zapoznaj się z ofertą naszych porządnych worków polipropylenowych, które okażą się niezbędne w Twojej pracy lub domu.W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z nami – z przyjemnością doradzimy i pomożemy w wyborze. Sprawdź także pozostałą ofertę naszych worków raszlowych, worków przeznaczonych do drewna kominkowego, worków przeciwpowodziowych oraz torebek strunowych. Serdecznie zachęcamy do składania zamówień na wybrane worki – życzymy udanych zakupów w sklepie GardenFlora!