• Środki Na Osy

Choć osy i szerszenie są bardzo pożyteczne i potrzebne w naturze, to jednak ich obecność zbyt blisko domu czy mieszkania potrafi skutecznie zakłócić letni odpoczynek na łonie natury. Nie zawsze jest to jedynie kwestia nieprzyjemnego bzyczenia — w przypadku uczulenia na ich jad, ukąszenie osy czy szerszenia może okazać się bardzo niebezpieczne. Jeśli zatem owady takie założą gniazdo zbyt blisko twojego mieszkania i czujesz zagrożenie z ich strony, warto sięgnąć po skuteczny preparat na osy.

  • Parametry

Środek na szerszenie i osy w wygodnej formie

W ofercie sklepu internetowego GardenFlora znajdziesz preparaty na szerszenie oraz osy i inne owady w różnych formach, dzięki czemu możesz wybrać taką, jaka najbardziej odpowiada twoim potrzebom. Oferujemy między innymi gaśnicę na osy i szerszenie, czyli aerozol do niszczenia ich gniazd z odległości nawet 5 metrów. Taki zasięg zdecydowanie zwiększa bezpieczeństwo korzystania z preparatu, gdyż nie musisz zbytnio zbliżać się do owadów.

Innym rozwiązaniem jest pułapka na osy, szerszenie i muchy. Ogranicza ona występowanie uciążliwych owadów przy pomocy płynu wabiącego, którego receptura opiera się wyłącznie na naturalnych składnikach. Tego typu pułapkę można ponadto zastosować ponownie po dokupieniu zapasu płynu wabiącego. Kolejny skuteczny preparat na osy i szerszenie dostępny jest w naszej ofercie w formie koncentratu, który jest bezzapachowy i zupełnie bezpieczny dla ssaków oraz ptaków. Działa także zapobiegawczo przeciw powstawaniu gniazd os i szerszeni, dzięki czemu w następnym sezonie nie będziesz już musiał się o to martwić.

Wybierz preparat na osy i szerszenie od GardenFlora!

Koncentrat, pułapka, a może spray na osy i szerszenie? W naszej ofercie znajdziesz preparat, który ci najlepiej odpowiada. Dzięki tym produktom możesz nie tylko zwalczać gniazda owadów, ale także zapobiegać powstawaniu nowych. Już dziś zamów środek na osy i szerszenie, dzięki któremu pozbędziesz się problemu szybko i skutecznie!

Środki na osy i szerszenie

Wiosna i lato to piękne pory roku, ale odpoczynek na łonie natury mogą nam zakłócić nieproszeni goście jakimi są wszelkiego rodzaju owady. Jednak największym zagrożeniem dla naszego zdrowia są szerszenie i osy. Ich ukąszenie może nawet okazać się śmiertelne gdy jesteśmy uczuleni na jad tych owadów. Należy pamiętać o tym, że osy i szerszenie nie atakują same z siebie. Osy i szerszenie raczej unikają bezpośredniego kontaktu z ludźmi. Zaatakują w momencie bezpośredniego zagrożenia lub w obronie swoich gniazd. Warto wiedzieć, że osy i szerszenie są bardzo pożyteczne. Osy zapylają rośliny, a z kolei szerszenie walczą z muchówkami, które atakują nasze uprawy warzyw lub zbóż. W chwili kiedy czujemy zagrożenie atakiem tych owadów należy zastosować środki, które w skuteczny sposób likwidują osy i szerszenie. Dostępność środków jest różnorodna od sprayu, pułapek, przynęty oraz koncentratów do rozcieńczenia wodą. Zapraszamy do zakupów najbardziej dogodnego dla Państwa preparatu.