• Worki

 

Worki propylenowe, raszlowe, przeciwpowodziowe i torebki strunowe mają bardzo szerokie zastosowanie. Worki wykorzystać można do różnych materiałów sypkich, do konfekcjonowania drewna kominkowego i węgla, płodów rolnych, przemyśle spożywczym, przemyśle chemicznym, granulatu tworzyw sztucznych, na zabezpieczenia przeciwpowodziowe, na paszę itp. Worki polipropylenowe i raszlowe oraz torebki strunowe bywają w różnych rozmiarach i gramaturach. Torebki strunowe znajdą zastosowanie do konfekcjonowania produktów sypkich, drobnych części, gwoździ, odzieży, numizmatyce, gospodarstwie domowym itp. Dzięki swoim właściwościom znajdują szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach pracy i życia codziennego. Dodatkowym atutem torebek strunowych jest to, że posiadają bezpieczne i szczelne zamknięcie i może być wielokrotnie użytkowane. Zapraszamy do zakupów niezbędnych dla Państwa worków i torebek strunowych.

  • Parametry

Worki jutowe, nawadniające - co je wyróżnia? 

Worki jutowe wykorzystywane są wszechstronnie, do prac w ogrodzie, sadzie. Worki biodegradowalne jutowe są również niezbędne w rolnictwie. Zostały stworzone z ekologicznego materiału, który posłuży podczas wykonywania różnego rodzaju prac na świeżym powietrzu. Ich zalety to duża przepuszczalność powietrza, a także możliwość wielokrotnego użycia. Nie rozciągają się i wyróżnia je duża odporność na powstawanie uszkodzeń w trakcie pracy. Doskonałe do przechowywania i transportu rozmaitych produktów. 

Kup worki na ziemniaki jutowe i innego typu w GardenFlora — propylenowe, raszlowe, przeciwpowodziowe i torebki strunowe. Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta, aby uzyskać więcej informacji o oferowanych produktach. Nasi specjaliści pomogą Ci w dobraniu produktów dopasowanych w pełni do Twoich potrzeb. Wykorzystaj worki nawadniające do prac ogrodowych w korzystnej cenie — ich koszt rozpoczyna się od kwoty niższej niż 30 groszy.