• Kategorie
  • Szukaj
  • Kosiarki spalinowe

Wypielęgnowany i równo przycięty trawnik to wizytówka działki i jej właścicieli. Koszenie trawy to zadanie, w którym doskonale sprawdzają się kosiarki spalinowe. Nadają się zarówno do mniejszych, jak i większych powierzchni, gdyż mają nieograniczony zasięg i są wyjątkowo wydajne. W ofercie sklepu internetowego GardenFlora znajdziesz szeroki wybór kosiarek ogrodowych spalinowych, jak i elektrycznych oraz akumulatorowych.

Wysoka jakość, wytrzymałość i niezawodność to główne cechy kosiarek z serii AMBITION. Funkcjonalna i komfortowa kosiarka spalinowa z 40 cm szerokością pracy wyposażona jest w mocny 4-suwowy silnik Briggs&Stratton o mocy 2.0 kW / 2900 min-1 .
Wysyłka w 2 dni robocze + czas doręczenia przez przewoźnika
Dostępność Mało
Waga 27 kg.
1619.00 -4% 1550.00
1619.00 -4% 1550.00
Wysoka moc uzupełniona o ergonomiczne i komfortowe wyposażenie to właśnie BluePower 48 HW. Kosiarka spalinowa o szerokości pracy 48 z przyjaznym środowisku i wydajnym silnikiem Briggs & Stratton z technologią BluePower o mocy 3.0 kW / 2900 min-1 .
Wysyłka w 2 dni robocze + czas doręczenia przez przewoźnika
Dostępność Mało
Waga 30 kg.
2499.00 -2% 2460.00
2499.00 -2% 2460.00
Innowacja i nowoczesny design w połączeniu z niezawodnością sprawiają że kosiarki AL-KO Comfort są dobrym wyborem w pielęgnacji trawnika. Kosiarka spalinowa Comfor...
Wysyłka w 2 dni robocze + czas doręczenia przez przewoźnika
Dostępność Mało
Waga 33.5 kg.
1689.00
1689.00
Kosiarka spalonowa AL-KO z napędem malowana proszkowo.
Wysyłka w 2 dni robocze + czas doręczenia przez przewoźnika
Waga 35 kg.
1499.00
1499.00

Gdzie sprawdzą się spalinowe kosiarki do trawy?

Z pewnością kosiarki ogrodowe spalinowe będą dobrym wyborem wszędzie tam, gdzie jest zbyt duża powierzchnia dla kosiarki elektrycznej. Gdy długość kabla nie wystarcza, by efektywnie skosić cały trawnik, to właśnie kosiarka spalinowa poradzi sobie najlepiej, gdyż zapewnia pełną mobilność bez ograniczeń. Najczęściej tego typu sprzęt używany jest na powierzchniach większych niż 500 metrów kwadratowych. Kosiarki spalinowe są też z reguły mocniejsze od elektrycznych czy akumulatorowych, dzięki czemu nawet bujna i wyższa trawa nie będzie dla nich stanowić problemu. Taka kosiarka sprawdzi się więc zarówno przy częstym koszeniu większego obszaru, jak i wtedy, gdy trawa jest koszona zaledwie raz na jakiś czas - na przykład na działce za miastem. Koszenie trawnika przy użyciu kosiarki spalinowej jest zatem rozwiązaniem wygodnym i komfortowym, a same urządzenia cechuje wysoka żywotność uzależniona od odpowiedniej konserwacji i serwisowania.

Wybór kosiarki spalinowej - na co zwrócić uwagę?

Kosiarki do trawy spalinowe występują w różnych wariantach i modelach, dlatego warto wziąć pod uwagę kilka najistotniejszych parametrów, aby odpowiednio dopasować kosiarkę do swoich potrzeb. Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na to, czy urządzenie posiada napęd. To właśnie kwestia napędu de