• Obrzeża Ogrodowe

Obrzeża trawnikowe cieszą się coraz większą popularnością, szczególnie w okresie wiosennym, kiedy to zainteresowanie ogrodami, ich projektowaniem i przygotowaniem pojawia się u wielu właścicieli działek, ogrodów i niezagospodarowanego terenu. W naszym sklepie internetowym możesz znaleźć wysokiej jakości obrzeża, które skutecznie sprawdzają się w roli separatora między trawnikiem a prowadzonymi ścieżkami czy rabatami z kwieciem. Jest to pożądany i niezwykle praktyczny element architektury ogrodowej, który pomaga zarówno w zachowaniu porządku w tworzonym ogrodzie, jak i ujarzmieniu roślin i kontrolowaniu ich rozrostu.

  • Parametry

Obrzeże dla twojego ogrodu

Obrzeża to bardzo praktyczne elementy, których montaż nie jest skomplikowany. Wykonane z wysokiej jakości tworzyw są odporne na działanie promieni słonecznych, na spadki temperatury, mróz czy odbarwienia. Dzięki obrzeżom można stworzyć ciekawe formy ogrodów, kreować wzory na terenie przeznaczonym pod ogród czy ścieżki. Obrzeża idealnie spisują się jako komponent oddzielający poszczególne sekcje projektu, takie jak grys, kamień, kora czy trawnik. Dzięki nim cały ogród jest uporządkowany, estetyczny, przemyślany, a dzięki temu piękny. Uniwersalność obrzeży sprawia, że można je z powodzeniem wykorzystać zarówno w niewielkich ogródkach, jak i na dużych połaciach terenów zielonych. Co więcej, obrzeża można kształtować wedle upodobań i zgodnie ze swoimi planami.

Estetyka obrzeży trawnikowych

Estetyka to jedna z tych zalet, które zachęcają zarówno początkujących, jak i zaawansowanych ogrodników do zastosowania w swoim ogrodzie prezentowanych obrzeży. W naszej ofercie znajdują się między innymi obrzeża plastikowe. Dostępne są obrzeża w różnych kolorach, zarówno w brązie, jak i w wielu odcieniach zieleni. Ich zróżnicowanie pod względem długości i wysokości pozwala na skuteczne dopasowanie produktu do architektury i roślinności, która ma znajdować się w tworzonym ogrodzie. W ofercie znajdują się także kotwy, które służą do mocowania obrzeży w trakcie komponowania ogrodu.

Obrzeża trawnikowe z plastiku

Obrzeża trawnikowe powstałe z wysokiej jakości tworzywa, jakim jest plastik, charakteryzują się dużą elastycznością i możliwością dopasowania do terenu, kształtu ogrodu i rabat kwiatowych. Obrzeża trawnikowe plastikowe mogą również przyczynić się do prostego, aczkolwiek skutecznego oddzielenia części typowo uprawnej od części dekoracyjnej w ogródku. W naszej ofercie znajdują się produkty, które należą do asortymentu wodoodpornego, dzięki czemu pozostają na swoim miejscu i nie ulegają uszkodzeniu pod wpływem różnych oddziałujących na teren warunków atmosferycznych. Jesteśmy pewni, że ich funkcjonalność i praktyczność spełni Twoje oczekiwania. Obrzeża w zielonej lub brązowej barwie dobrze komponują się z obsadzoną roślinnością i stanowią harmonijny element ogrodu lub rabaty.

Wysoka jakość asortymentu

Nasz sklep internetowy oferuje wyłącznie najwyższej jakości produkty w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Obrzeża trawnikowe na pewno spełnią Twoje oczekiwania i pomogą w efektywnym zaprojektowaniu pięknego i pomysłowego ogrodu. W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Twojej dyspozycji. Życzymy udanych zakupów!

Oferujemy obrzeża trawnikowe w różnych wielkościach. Dobierając odpowiednie obrzeże trawnikowe, poprawisz estetykę ogrodu i ułatwisz montaż produktu. Obrzeża trawnikowe plastikowe dostępne są w różnych kolorach, które dostosujesz do warunków swojego ogrodu - przygotowaliśmy wersję czarną, ciemno-zieloną, brązową. Obrzeża trawnikowe wysokie doskonale sprawdzają się do miejsc posypanych korą i świetnie oddzielają trawnik od uprawnej części ogrodu. Obrzeża trawnikowe elastyczne to produkty łatwe w montażu i odporne na odkształcanie się. Z kolei obrzeża trawnikowe proste wyróżniają się mrozoodpornością i wytrzymałością podczas wysokich upałów oraz ulew. 

Kup elastyczne obrzeże trawnikowe w GardenFlora, z których uformujesz wybrany przez siebie kształt. Sprawdź pozostałe modele w niskich cenach — zachęcamy do składania zamówień w sklepie internetowym. Skontaktuj się z naszymi specjalistami, którzy odpowiedzą na pytania i pomogą w doborze obrzeży spełniających Twoje wszystkie wymagania. Ogród obrzeża trawnikowe to podstawowe akcesoria podczas projektowania ogrodów oraz grządek - zaopatrz się w nie dzięki GardenFlora!

Zobacz także: