• Podstawki Pod Doniczki

  • Parametry

Doniczki ogrodowe

Doniczki i skrzynki do kwiatów, rozsad, roślin przyprawowych są niezbędne przy mini uprawach. Wybierając doniczki i skrzynki chcemy aby były one dekoracyjne i komponowały się z wystrojem balkonu, tarasu lub zielonego zakątka. Decydując się na zakup doniczek i skrzynek warto wziąć pod uwagę wymagania roślin, które mają w nich rosnąć. Bez względu na to, z jakiego materiału doniczki i skrzynki są wykonane należy także brać pod uwagę pojemność pojemnika żeby zmieścić odpowiednią ilość podłoża i zapewnić rośliną odpowiednio dużo przestrzeni do wegetacji. Do skrzynek warto zakupić uchwyty, na których umocujemy w stabilny sposób na balustradzie lub poręczy skrzynki balkonowe. 

Jeśli zdecydujemy, że skrzynki mają stać w jakimś określonym miejscu to warto pomyśleć o podstawce pod skrzynkę balkonową, która zabezpieczy podłoże, na którym postawimy skrzynki z roślinami. Te niezbędne czynności spowodują, że rośliny będą rosły długo i zdrowo, oraz dobrze skomponowane kolorystycznie przez cały rok zapewnią estetyczną dekorację tarasów, balkonów, parapetów okiennych i ogrodów. Zapraszamy go zakupów.

Podstawki pod doniczki | Rodzaje 

W GardenFlora.pl zgromadziliśmy podstawki pod doniczki kwadratowe oraz prostokątne. Wiele z nich zawiera ścianki, które potęgują ochronę roślin i zapewniają jej lepszą stabilizację. Podstawki pod doniczki balkonowe dostępne w wielu kolorach — klasycznej bieli i czerni, a także pięknej zieleni, pomarańczy i innych wpadających w oko barwach. 

Podstawki plastikowe pod doniczki zawierają specjalną powłokę odporną na promieniowanie UV — bez obaw ułóż je na balkonie w słoneczne dni, ich kolor nie straci swojego natężenia. Tworzywo sztuczne nie tłucze się oraz nie rysuje. 

Oferujemy doniczki zabudowane i niezabudowane. Skrzynki balkonowe ze ściankami użyj do rośli  z rozbudowanym systemem korzeniowym. Zabudowanie pomoże utrzymać w odpowiedniej pozycji także większe kwiaty. 

Jak wykorzystać podstawki pod doniczki kwadratowe i prostokątne? 

Zadaniem doniczek jest ochrona kwiatów i nadanie im estetyki. Korzystając z podstawek, pięknie wyeksponujesz je w mieszkaniu i na balkonie. Podstawki zgromadzą nadmiar wody po podlaniu i przydadzą się do podlewania metodą podsiąkania. Zainteresowały Cię skrzynki balkonowe na balustradę i podstawki? Zapraszamy do zakupów w GardenFlora.pl. 

Sprawdź także: kwietniki, impregnaty i tyczki