• Nawozy Ogrodnicze

Jeżeli uprawiasz rośliny, to chcesz, żeby zdobiły Twój ogród – w tym zdecydowanie pomogą Ci nawozyoraz odżywki. Nawozyw ogólnym pojęciu to środki używane w uprawie roślin celem zwiększenia wysokości i jakości plonowania, dzięki wzbogaceniu gleby w składniki pokarmowe niezbędne dla roślin i polepszeniu jej właściwości.  Nasza oferta nawozów do trawy, kwiatów czy drzew zawiera różnorodną gamę produktów wieloskładnikowych: uniwersalnych i specjalistycznych, przygotowanych pod uprawy konkretnych roślin. Do wyboru prezentujemy nawozynajbardziej znanych i sprawdzonych producentów – zajrzyj na stronę GardenFlory!

  • Parametry

Nawozy ogrodnicze dostosowane do Twoich potrzeb

Nasze nawozy ogrodnicze można stosować w różny sposób: dolistnie, jako mikrobiologiczne nawozy posypowe, biostymulatory czy stymulatory korzeniowe. Nawozy ogrodnicze stosuje się w przypadku drzewek, krzewów owocowych, warzyw, a także popularnych odmian zbóż. W dodatku oferujemy produkty chwasto- i grzybobójcze, odstraszające szkodniki, a także zaprawy nasienne i preparaty wspomagające wzrost czy działanie cieczy roboczych. Znajdziesz u nas zatem nawozy do fertygacji, użyźniania gleby czy przyspieszania wzrostu roślin, a dzięki temu Twoje uprawy będą jeszcze bardziej efektywne.

Jak skutecznie odżywiać rośliny?

Skuteczne odżywianie roślinwymaga odpowiednio dostosowanej kuracji. Najlepsze produkty, potrzebne do takiej odnowy znajdziesz na stronie naszego sklepu – prezentujemy tam wysokiej jakości produkty o różnorodnym działaniu. W zależności od indywidualnych potrzeb roślin, gleby, a także pozostałych czynników, produkty wybiera się spośród rozmaitych form środków nawożących. Jeżeli dobierzemy odżywki dla roślin w odpowiedni sposób, zadbamy o pozostawienie ich w najlepszej kondycji, co bezpośrednio przełoży się na jakość plonów, a zarazem spowoduje możliwość zminimalizowania środków ochronnych roślin. Najlepsze produkty odżywcze wytworzono z myślą o zdrowym i prawidłowym wzroście upraw. Pamiętajmy, że zawarte w nich składniki nie są szkodliwe dla środowiska, a więc są całkowicie bezpieczne dla gleb czy wód gruntowych. Szukaj sprawdzonych i przyjaznych produktów, ponieważ przełoży się to bezpośrednio na jakość oraz ilość Twoich plonów.

Rodzaje nawozów

W zależności od uprawianych gatunków roślin – potrzebne Ci będą inne nawozy. Rodzajenaszych nawozów pokrywają się w dużej mierze z rodzajami roślin, ale także funkcjami, jakie mają spełnić czy pochodzeniem sztucznych lub organicznych surowców nawożących.Pamiętajmy, że nawozy naturalne posiadają cenne kultury bakterii, witaminy i aminokwasy, natomiast nawozysztuczne mają bardziej skoncentrowane działanie, co jest istotne zwłaszcza przy niezbyt urodzajnej glebie. Na dużą różnorodność można też liczyć pod względem renomowanych producentów. Nasze środki występują pod postacią granulatów, proszków, płynów, koncentratów, pałeczek, koreczków, tabletek oraz żelu. Sposób użycia jest zawsze jasno określony przez producenta na opakowaniu. Poniżej prezentujemy listę nawozów dostępnych na stronie GardenFlory:

Jak widać, wybór naszych nawozów jest naprawdę szeroki.

Nawozy wysokiej jakości

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z szerokim asortymentem naszych nawozów ogrodniczych. Dzięki nim Twój ogród zamieni się w istny raj. Nie zwlekaj i już teraz znajdź nawozy dostosowane do Twoich potrzeb. Życzymy owocnych zakupów i obfitych plonów!