Do każdego zamówienia złożonego na sklepie nasiona rzeżuchy GRATIS!
szczeg.png
 
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Nawozy ogrodnicze

Jeżeli uprawiasz rośliny, to chcesz, żeby zdobiły Twój ogród – w tym zdecydowanie pomogą Ci nawozyoraz odżywki. Nawozyw ogólnym pojęciu to środki używane w uprawie roślin celem zwiększenia wysokości i jakości plonowania, dzięki wzbogaceniu gleby w składniki pokarmowe niezbędne dla roślin i polepszeniu jej właściwości.  Nasza oferta nawozów do trawy, kwiatów czy drzew zawiera różnorodną gamę produktów wieloskładnikowych: uniwersalnych i specjalistycznych, przygotowanych pod uprawy konkretnych roślin. Do wyboru prezentujemy nawozynajbardziej znanych i sprawdzonych producentów – zajrzyj na stronę GardenFlory!

Zapewnia wydajne i efektywne zasilanie systemu korzeniowego roślin kwaśnolubnych. Zapobiega brązowieniu igieł. Przeznaczony jest do iglaków, rododendronów, azalii, borówek.
Wysyłka w 2 dni robocze + czas doręczenia przez przewoźnika
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.37 kg.
13.72
13.72
Nawóz do trawników na chwasty to granulowany nawóz mineralny. Odkwaszająca podłoże formuła nawozu zapewnia doskonałe warunki do wzrostu trawy, co ogranicza rozwój chwastów. Zawarty w nawozie, łatwo dostępny azot sprawia, że trawa rośnie stosunkowo szybko, nie dopuszczając do ponownego pojawienia się chwastów.
Wysyłka w 2 dni robocze + czas doręczenia przez przewoźnika
Dostępność Duża dostępność
Waga 10 kg.
129.06
129.06