• Kategorie
  • Szukaj
  • Kosiarki akumulatorowe

 

Regularna pielęgnacja trawnika wymaga sporo czasu i wysiłku. Dlatego porządna kosiarka ogrodowa jest absolutnie niezbędna, jeśli często kosisz trawnik. W sklepie internetowym GardenFlora znajdziesz kosiarki zarówno spalinowe, jak i elektryczne. Te ostatnie mogą być zasilane kablem lub akumulatorem. Jakie zalety mają kosiarki akumulatorowe i dla kogo będą dobrym wyborem?

Kosiarka akumulatorowa Solo by AL-KO 4757 Li SP PowerFlex, który charakteryzuje się niską wagą. Kosiarka umożliwia szybkie koszenie trawy. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, takim jak akumulator litowo-jonowy , AL-KO 4757 Li jest niezawodny w pielęgnacji trawnika.
Wysyłka w 2 dni robocze + czas doręczenia przez przewoźnika
Dostępność Mało
Waga 32 kg.
3574.00
szt. Do przechowalni

Zalety kosiarki na akumulator

Kosiarki elektryczne, a więc także akumulatorowe, mają wiele zalet, dzięki którym często wybierane są jako alternatywa dla kosiarek spalinowych. Przede wszystkim kosiarka akumulatorowa to zdecydowanie cichsza praca, co sprawia, że możesz nią kosić trawę nawet we wczesnych czy późnych porach bez zakłócania spokoju sąsiadów. Co istotne, elektryczne kosiarki ogrodowe nie emitują także spalin, a zatem są przyjazne środowisku. Tego typu sprzęt jest także lżejszy i łatwiejszy w obsłudze, dlatego z koszeniem trawy przy jego użyciu poradzą sobie także seniorzy i kobiety. Jednak tym, co odróżnia kosiarkę akumulatorową od elektrycznej, jest brak kabla zasilającego, który potrafi być sporym ograniczeniem i przeszkodą przy dbaniu o trawnik.

Dzięki temu, że kosiarka akumulatorowa nie posiada kabla, wyeliminowane zostaje ryzyko najechania na przewód i uszkodzenia go, co może się skończyć niebezpiecznie. Nie musisz już martwić się o dostęp do gniazdka elektrycznego w zasięgu koszenia. Akumulator zapewnia także pełną mobilność i zdecydow