• Kategorie
  • Szukaj
  • Karma dla psów

Psi Kąsek to pełnoporcjowa karma sucha dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną. Zawiera wszystkie składniki pokarmowe niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu psa.
Wysyłka w 2 dni robocze + czas doręczenia przez przewoźnika
Dostępność Średnia dostępność
Waga 20 kg.
97.99
szt. Do przechowalni

Pies to najlepszy przyjaciel człowieka

Pies to wspaniały przyjaciel człowieka, o którego należy odpowiednio zadbać. Nasi pupile oprócz miłości, którą okazują swojemu opiekunowi w zamian muszą być odpowiednio karmione. Najwygodniejszy pokarm to gotowa karma "Psi Kąsek", która zawiera niezbędne składniki mineralne i witaminowe. Dobrze odżywiony czworonóg będzie tryskał zdrowiem i energią, co na pewno  będzie widoczne gołym okiem.

Sucha karma dla psa

Gotową suchą karmę dla psa podajemy o stałej porze dnia. Optymalna ilość posiłków dla dorosłych psów to 2 do 3 razy dziennie. Ilość suchej karmy  dostosowujemy do wieku pieska oraz jego aktywności i stanu zdrowia. Podając suchą karmę naszemu czworonożnemu przyjacielowi należy pamiętać o stałym dostępie do świeżej wody, ponieważ przy jej spożywaniu zwierzątko ma zwiększoną potrzebę nawodnienia organizmu. W dobie różnorodności suchych karm dla psów należy zwrócić szczególną uwagę na przejrzystość  składników pokarmowych. Sucha karma "Psi Kąsek" to pełnowartościowe pożywienie, które powinno zadowolić Twojego pupila!