Do każdego zamówienia złożonego na sklepie 5L nawozu GRATIS!
szczeg.png
 
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Kosiarki elektryczne

 

Pierwsze wiosenne dni przynoszą ze sobą nie tylko ciepło i dobry nastrój, ale także początek sezonu na koszenie trawnika. W końcu świeżo skoszona trawa prezentuje się wyjątkowo ładnie, a cały ogródek od razu wygląda na zadbany. Świetną pomocą w dbaniu o trawnik okazują się kosiarki elektryczne, które mają wiele zalet i często wybierane są jako alternatywa dla tradycyjnych kosiarek spalinowych. W sklepie internetowym GardenFlora znajdziesz szeroki wybór kosiarek do trawy elektrycznych.

Ciche i bezpieczne koszenie oraz zbieranie ściętej trawy, duża moc silnika elektrycznego i niezwykle łatwa jazda - oto niedroga kosiarka elektryczna AL-KO 3.22 SE Classic
Wysyłka w 2 dni robocze + czas doręczenia przez przewoźnika
Dostępność Mało
Waga 10 kg.
346.00 -2% 339.00
Ciche, bezpieczne i wydajne koszenie trawników na małych i średnich powierzchniach oraz przy krawędziach; wygodne i bezpieczne w użyciu - to cechy mocnych i wytrzymałych kosiarek elektrycznych AL-KO z serii Comfort.
Wysyłka w 2 dni robocze + czas doręczenia przez przewoźnika
Dostępność Mało
Waga 15 kg.
549.00
Wysoka moc uzupełniona o ergonomiczne i komfortowe wyposażenie to właśnie kosiarki z serii BluePower. BluePower 34 E o 34 cm szerokości pracy wyposażona jest w niezwykle efektywny silnik magnetyczny zużywający do 50% mniej energii niż tradycyjny silnik elektryczny przy zachowaniu takiej samej mocy (600W=1200W).
Wysyłka w 2 dni robocze + czas doręczenia przez przewoźnika
Dostępność Mało
Waga 14 kg.
889.00 -3% 862.99
Kosiarka elektryczna AL-KO Classic 3.25 E. Lekka, poręczna kosiarka. Ergonomia w uchwycie prowadzącym, wygodne składanie i przechowywanie. Posiada pojemny kosz na trawę z szerokim otwarciem ułatwiającym opróżnianie
Wysyłka w 2 dni robocze + czas doręczenia przez przewoźnika
Dostępność Mało
Waga 12 kg.
339.00
Ciche i wydajne koszenie, zbieranie ściętej trawy i mulczowanie na dużych trawnikach; wygodna i bezpieczna w użyciu - to cechy mocnej i wytrzymałej kosiarki elektrycznej AL-KO 40 E Comfort.
Wysyłka w 2 dni robocze + czas doręczenia przez przewoźnika
Dostępność Mało
Waga 19 kg.
649.00

Elektryczne kosiarki do trawy - dla kogo będą dobrym wyborem?

Kosiarki do trawy elektryczne różnią się od spalinowych pod wieloma względami. Przede wszystkim ich praca jest o wiele cichsza, a samo urządzenie stosunkowo lekkie, dzięki czemu nadaje się idealnie dla osób starszych czy kobiet. Elektryczne kosiarki ogrodowe dobrze sprawdzą się przy mniejszych trawnikach - o powierzchni do 500 metrów kwadratowych. Bez problemu poradzą sobie przy mniejszych i w miarę równych obszarach, a ich cicha praca nie będzie zakłócać spokoju sąsiadom nawet w przypadku porannego czy wieczornego koszenia. Dlatego elektryczne kosiarki do trawy będą doskonałym wyborem na przykład w przypadku ogródków działkowych, ale także niewielkich przydomowych trawników.

Na co zwrócić uwagę, kupując kosiarkę elektryczną?

Jednym z najważniejszych parametrów kosiarki elektrycznej jest moc jej silnika. W sklepie internetowym GardenFlora znajdziesz kosiarki do trawy elektryczne o mocy już od 1000 do 1400 W. Im większa moc silnika, tym bardziej wydajna będzie kosiarka i poradzi sobie z większym obszarem. Istotną kwestią jest także napęd, który zdecydowanie ułatwia prowadzenie sprzętu oraz manewrowanie nim, dzięki czemu koszenie trawy staje się przyjemniejsze i o wiele łatwiejsze. Dla osób, którym zależy na lekkiej kosiarce, z którą bez problemu poradzą sobie kobiety i osoby starsze, warto też sprawdzić wagę kosiarki. Z pewnością dużym ułatwieniem będzie także pojemny kosz na trawę, który łatwo jest wyjąć i opróżnić. Należy też pamiętać, że kosiarki elektryczne potrzebują stałego dostępu do prądu, dlatego warto wziąć pod uwagę długość kabla.

Kosiarki ogrodowe w przystępnej cenie

Kosiarki elektryczne to sprzęt bardzo przystępny cenowo - zdecydowanie najkorzystniejszy w swojej kategorii. Kosiarki ogrodowe dostępne w sklepie GardenFlora to urządzenia wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach. Sprzedajemy między innymi kosiarki firmy AL-KO, która szczyci się ponad 50-letnim doświadczeniem w branży ogrodniczej. Urządzenia produkowane są w Austrii, a projektowane w Niemczech z najwyższą precyzją. Szeroki wybór kosiarek elektrycznych dostępnych w naszym sklepie internetowym pozwoli Ci wybrać model idealny do swoich potrzeb i możliwości.