• Kategorie
  • Szukaj
  • Kosiarki elektryczne do trawy

 

Pierwsze wiosenne dni przynoszą ze sobą nie tylko ciepło i dobry nastrój, ale także początek sezonu na koszenie trawnika. W końcu świeżo skoszona trawa prezentuje się wyjątkowo ładnie, a cały ogródek od razu wygląda na zadbany. Świetną pomocą w dbaniu o trawnik okazują się kosiarki elektryczne, które mają wiele zalet i często wybierane są jako alternatywa dla tradycyjnych kosiarek spalinowych. W sklepie internetowym GardenFlora znajdziesz szeroki wybór kosiarek do trawy elektrycznych.

Ciche, bezpieczne i wydajne koszenie trawników na małych i średnich powierzchniach oraz przy krawędziach; wygodne i bezpieczne w użyciu - to cechy mocnych i wytrzymałych kosiarek elektrycznych AL-KO z serii Comfort.
Wysyłka w 2 dni robocze + czas doręczenia przez przewoźnika
Zatowarowanie: Mało
Waga 15 kg.
698.64
szt. Do przechowalni
Ciche i wydajne koszenie, zbieranie ściętej trawy i mulczowanie na dużych trawnikach; wygodna i bezpieczna w użyciu - to cechy mocnej i wytrzymałej kosiarki elektrycznej AL-KO 40 E Comfort.
Wysyłka w 2 dni robocze + czas doręczenia przez przewoźnika
Zatowarowanie: Mało
Waga 19 kg.
899.13
szt. Do przechowalni
Ciche i wydajne koszenie, zbieranie ściętej trawy i mulczowanie na dużych trawnikach; wygodna i bezpieczna w użyciu - to cechy niezwykle mocnej i wytrzymałej kosiarki elektrycznej AL-KO Silver 46.4 E Comfort.
Wysyłka w 2 dni robocze + czas doręczenia przez przewoźnika
Zatowarowanie: Mało
Waga 29.7 kg.
1329.00
szt. Do przechowalni
Kosiarka elektryczna EXPERT 34 to kwintesencja jakości wśród tego typu urządzeń. Ogromną zaletą tej maszyny jest system CCM. Rozwiązanie to sprawia, że produkt umożliwia cięcie z wyrzutem trawy w tył, zbieraniem do kosza oraz mulczowaniem.
Ten produkt jest aktualnie niedostępny
934.57 -9% 849.61
Wysoka moc uzupełniona o ergonomiczne i komfortowe wyposażenie to właśnie kosiarki z serii BluePower. BluePower 34 E o 34 cm szerokości pracy wyposażona jest w niezwykle efektywny silnik magnetyczny zużywający do 50% mniej energii niż tradycyjny silnik elektryczny przy zachowaniu takiej samej mocy (600W=1200W).
Ten produkt jest aktualnie niedostępny

Elektryczne kosiarki do trawy - dla kogo będą dobrym wyborem?

Kosiarki do trawy elektryczne różnią się od spalinowych pod wieloma względami. Przede wszystkim ich praca jest o wiele cichsza, a samo urządzenie stosunkowo lekkie, dzięki czemu nadaje się idealnie dla osób starszych czy kobiet. Elektryczne kosiarki ogrodowe dobrze sprawdzą się przy mniejszych trawnikach - o powierzchni do 500 metrów kwadratowych. Bez problemu poradzą sobie przy mniejszych i w miarę równych obszarach, a ich cicha praca nie będzie zakłócać spokoju sąsiadom nawet w przypadku porannego czy wieczornego koszenia. Dlatego elektryczne kosiarki do trawy będą doskonałym wyborem na przykład w przypadku ogródków działkowych, ale także niewielkich przydomowych trawników.

Na co zwrócić uwagę, kupując kosiarkę elektryczną?

Jednym z najważniejszych parametrów kosiarki elektrycznej jest moc jej silnika. W sklepie internetowym GardenFlora znajdziesz kosiarki do trawy elektryczne o mocy już od 1000 do 1400 W. Im większa moc silnika, tym bardziej wydajna będzie kosiarka i poradzi sobie z większym obszarem. Istotną kwestią jest także napęd, który zdecydowanie ułatwia prowadzenie sprzętu oraz manewrowanie nim, dzięki czemu koszenie trawy staje się przyjemniejsze i o wiele łatwiejsze. Dla osób, którym zależy na lekkiej kosiarce, z którą bez problemu poradzą sobie kobiety i osoby starsze, warto też sprawdzić wagę kosiarki. Z pewnością dużym ułatwieniem będzie także pojemny kosz na trawę, który łatwo jest wyjąć i opróżnić. Należy też pamiętać, że kosiarki elektryczne potrzebują stałego dostępu do prądu, dlatego warto wziąć pod uwagę długość kabla.

Kosiarki ogrodowe w przystępnej cenie

Kosiarki elektryczne to sprzęt bardzo przystępny cenowo - zdecydowanie najkorzystniejszy w swojej kategorii. Kosiarki ogrodowe dostępne w sklepie GardenFlora to urządzenia wysokiej jakości w konkurencyjnych cenach. Sprzedajemy między innymi kosiarki firmy AL-KO, która szczyci się ponad 50-letnim doświadczeniem w branży ogrodniczej. Urządzenia produkowane są w Austrii, a projektowane w Niemczech z najwyższą precyzją. Szeroki wybór kosiarek elektrycznych dostępnych w naszym sklepie internetowym pozwoli Ci wybrać model idealny do swoich potrzeb i możliwości.

Komu sprawdzi się kosiarka do trawy elektryczna?

Kosiarki elektryczne sprawdzą się osobom, które chcą posiadać perfekcyjnie wystrzyżony trawnik. Cicha praca i łatwa obsługa sprzętu sprawia, że z kosiarki elektrycznej korzysta się znacznie chętniej, niż ze spalinowej. Każdy chyba chciałby spędzać czas w ogrodzie z piękną i wykoszoną trawą — elektryczne kosiarki do trawy dają taką możliwość. 

Kosiarki do trawy elektryczne świetnie sprawdzą się w przypadku niedużych, przydomowych trawników. Na niewielkiej przestrzeni bez trudu rozłożysz przedłużacz, a sąsiedzi nie będą skarżyli się na hałas pochodzący z kosiarki. 

Oferowane przez GardenFlora kosiarki elektryczne do trawy są lekkie, a ich ergonomiczna konstrukcja pozwala na wygodne prowadzenie. Zapewniona przez nie wygoda przełoży się na szybciej wykonaną pracę. To zaleta istotna dla użytkowników kosiarek niedysponujących dużą siłą. 

Kosiarka do trawy elektryczna — jakie modele oferujemy?

W ofercie GardenFlora znajdziesz kosiarki elektryczne z napędem, umożliwiające zbieranie skoszonej trawy i mulczowanie na dużych trawnikach — wszystko poprzez funkcję 3INONE. Modele firmy AL-KO posiadają nawet 65-litrowy kosz na ściętą trawę, dzięki czemu ułatwią Twoją pracę i cała skoszona trawa znajdzie się w jego wnętrzu. 

Elektryczna kosiarka do trawy o modelu Classic zawiera ergonomiczny uchwyt i wyróżnia się niezwykle niską wagą. Uformowany korpus sprawia, że koszenie trawy przy brzegach staje się znacznie łatwiejsze. Kosz na skoszoną trawę posiada szerokie otwarcie, które znacząco ułatwia jej wyjmowanie. 

Natomiast kosiarka elektryczna do trawy AL-KO w wersji Comfort wyróżnia się wygodnymi podczas pracy, łożyskowymi kołami w rozmiarze XXL. W porównaniu z innymi modelami dużo lepiej pokonują wszelkie nierówności na trawniku. Kosiarki elektryczne wyposażono w przełączniki bezpieczeństwa, które sprawiają, że rozruch i obsługa stają się łatwe i bezpieczne, a blokada wypadania przewodu chroni przed niezamierzonym odłączeniem źródła zasilania.

Zobacz także: Kosiarki spalinowe, kosiarki akumulatorowe, podkarzarki elektryczne