• Zwalczanie Myszy

Odgłosy skrobania ząbkami lub małych łapek biegających po podłodze w Twoim domu mogą oznaczać jedno pojawił się w nim nieproszony gryzoń. Myszy i szczury stanowią jednak problem nie tylko w domu, ale także wokół niego, na podwórku czy w ogrodzie, gdzie dość często się pojawiają, powodując szkody. Na szczęście istnieją sprawdzone preparaty na myszy i szczury. Poznaj naszą szeroką ofertę i wybierz środek, który odpowiada Twoim potrzebom.

  • Parametry

Trutki na szczury i myszy skuteczny sposób na gryzonie

Profesjonalne środki na myszy i szczury dzielą się na środki eliminacji fizycznej oraz eliminacji chemicznej. Do tej drugiej grupy należą między innymi trutki na myszy w różnej postaci. Może to być środek na myszy w formie granulatu, płatków, zatrutego ziarna pszenicy lub pasty przynęty zapakowanej w saszetki. Tak duży wybór różnych form trutki na myszy i szczury pozwala precyzyjnie dopasować tego typu preparat do potrzeb i możliwości Twojego domu lub ogrodu. Środki na gryzonie w granulacie wykazują bardzo wysoką skuteczność przy zachowaniu bezpieczeństwa stosowania.
Jeżeli szukasz trutki na mysz, która zagnieździła się wewnątrz budynku, warto zdecydować się na skuteczny środek na myszy i szczury o właściwościach mumifikujących. Daje on gwarancję, że gryzoń, który spożyje taki preparat, zostanie zasuszony od środka. To z kolei pozwoli uniknąć nieprzyjemnego zapachu związanego z rozkładem i przyciągającego owady. Tego typu trutka na myszy i szczury mumifikująca będzie dobrym wyborem szczególnie wtedy, gdy szkodnik zagnieździł się w miejscu trudno dostępnym na przykład pomiędzy dachem budynku a sufitem podwieszanym.

Środek odstraszający myszy i szczury

Bardziej humanitarny sposób walki z gryzoniami i innymi nieproszonymi gośćmi to odstraszacze, które pozwalają szybko i efektywnie wyeliminować zagrożenie. Odstraszacz na myszy i szczury to środek nietoksyczny, który emituje trwałe fale wysokiej częstotliwości niesłyszalne dla ludzi, ale wypłaszające gryzonie z budynku lub posesji. Dzięki temu, że myszy wynoszą się bez konieczności ich łapania i zabijania, takie urządzenie odstraszające to dla wielu osób najwygodniejszy środek na gryzonie. Nie wymaga specjalnej konserwacji ani nie pobiera wiele prądu. Może być używany w sposób ciągły, gdyż nie wykazuje szkodliwego działania dla ludzi i zwierząt domowych.
Do ogrodu szczególnie polecany jest odstraszacz zasilany baterią słoneczną, który także emituje fale dźwiękowe, aby chronić Twój ogród 24 godziny na dobę. Z kolei do walki również z innymi zwierzętami, które powodują szkody w sadach i ogrodach, wybierz wielofunkcyjny odstraszacz na ptaki, koty, psy, lisy oraz gryzonie.

Wybierz swój skuteczny środek na myszy i szczury

W sklepie internetowym GardenFlora znajdziesz szeroki wybór preparatów na gryzonie w domu i ogrodzie. Zdecyduj się na środek odstraszający myszy i szczury oraz innych nieproszonych gości na swojej działce albo skuteczną trutkę na myszy zasuszającą, dzięki której pozbędziesz się nie tylko gryzoni, ale także nieprzyjemnego zapachu związanego z ich rozkładem. Nasza oferta to nowoczesne środki na myszy i szczury, które pozwolą Ci pozbyć się problemu szybko i skutecznie.