• Siatka Na Ptaki

  • Parametry

Zarówno w ogrodnictwie, sadownictwie, jak i w szeroko rozumianym rolnictwie bardzo dużym zainteresowaniem i praktycznością cieszą się siatki na ptaki, które dostępne są również w naszej ofercie. Naszym Klientom zapewniamy najwyższej jakości asortyment, do którego zaliczają się siatki na gołębie, siatka na drzewa przed szpakami, jak i do ochrony drzewek, krzewów owocowych, czy jako wsparcie dla roślin pnących się. Sprawdź naszą aktualną ofertę!

Siatka ochronna przeciw ptakom - zastosowanie

Prezentujemy asortyment, z którego pomocą skutecznie ochronisz swoje uprawy i plony przed zniszczeniem i szkodami powodowanymi przez ptaki. Siatki na szpaki i inne ptactwo to bardzo prosty sposób na efektywną walkę, dzięki której prowadzenie ogrodu, upraw rolnych, owocujących roślin będzie znacznie prostsze.

Nadrzędnym celem ich zastosowania jest zabezpieczenie drzew, krzewów, zarówno na niewielkich, jak i dużych plantacjach. Sprawdzą się w domowym ogrodzie, jak i komercyjnie w firmach i przedsiębiorstwach z branży rolniczej, ogrodniczej, sadowniczej. Siatka na szpaki jest szczególnie polecana rolnikom, którzy na co dzień zajmują się uprawą wiśni, krzewów borówki, malin, truskawek. Siatka na szpaki do ochrony czereśni uchroni rośliny i owoce przed zniszczeniem i przyczyni się do wzrostu plonów nadających się do obróbki, czy dalszej odsprzedaży. Nasz asortyment sprawdza się także jako siatki na wróble, które pożywiaja się świeżo zasianym ziarnem, nasionami mającymi przynieść plony w domowych ogrodach, czy na warzywnych grządkach.

Siatka ochronna - zabezpieczenie balkonu i nie tylko

Siatka ochronna na gołębie oferowana w naszym sklepie internetowym jest świetnym pomysłem na zabezpieczenie balkonu przed nieproszonymi gośćmi, którzy przyczyniają się do sporych zabrudzeń i zanieczyszczenia balkonowej przestrzeni. Zastosowanie siatki pozwala również ochronić zwierzęta domowe przed niebezpieczeństwem wypadnięcia z wysokości, szczególnie jeśli mieszkasz w wysokim piętrowym budynku. Wiele dostępnych w naszej ofercie produktów jest bardzo wytrzymałych i odpornych na przegryzanie, dlatego idealnie nadają się na balkon.

Zalety stosowania siatki ochronnej

Decydując się na siatki dostępne w naszej ofercie masz pewność otrzymania wysokiej jakości produktu prostego w obsłudze i montażu. Każdy rodzaj siatki został zaprojektowany w taki sposób, by skutecznie radził sobie z danym rodzajem szkodników, był jednocześnie odporny na uszkodzenia i ewentualne ataki drapieżników, czy dzikich zwierząt. Jednocześnie siatka ochronna na szpaki, czy inne ptactwo nie wpływa negatywnie na wzrost okrywanych nią roślin, krzewów i drzew, dzięki czemu rozwijają się one w swoim naturalnym tempie. Nasz asortyment odporny jest na oddziaływanie zmiennych, niekorzystnych warunków pogodowych, takich jak wiatr, czy niskie temperatury.

Siatka na ptaki - montaż

Ogromną zaletą oferowanych przez nas siatek jest ich wytrzymałość i lekkość. Nawet w przypadku dużych powierzchni ich zamontowanie nie jest zatem kłopotliwe, może przebiec sprawnie, bez nadmiernego wysiłku. Aby uchronić drzewa i krzewy przed atakami ptactwa, wystarczy rozłożyć wybrany przez siebie produkt bezpośrednio na koronie drzewa, jego gałęziach i konarach, a następnie przymocować siatkę do podłoża lub pnia. W ten sposób zwierzęta nie dostają się do owoców, a sama siatka nie ulegnie przemieszczeniu się z powodu porywistego wiatru. Wybierz odpowiedni rozmiar siatki, zarówno pod względem jej szerokości, długości, jak i gęstości oczek. Wszystkie informacje na temat poszczególnych wariantów znajdują się na naszej stronie internetowej.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze odpowiedniego produktu, skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania i wskażemy produkty, które najlepiej spełniają stawiane przez Ciebie wymogi. Postaw na najwyższą jakość w atrakcyjnej i konkurencyjnej cenie, i wybierz siatkę dopasowaną do Twoich potrzeb! Ciesz się znacznie wyższą efektywnością i dorodnością swoich plonów. Życzymy udanych zakupów!