• Kategorie
  • Szukaj
  • Podkaszarki akumulatorowe

Zadbany trawnik wymaga nie tylko powierzchownego koszenia dużej powierzchni, ale także precyzyjnego przycięcia trawy w trudno dostępnych miejscach: przy rabatach, drzewach, krzewach, ogrodzeniu czy krawężnikach. Skuteczne dotarcie w takie zakamarki ułatwiają podkaszarki akumulatorowe. Są zwinne, lekkie i łatwe w obsłudze, dzięki czemu pozwalają osiągnąć w ogrodzie efekt perfekcyjnej harmonii. Sprawdź szeroką ofertę podkaszarek do trawy dostępnych w sklepie GardenFlora.

Akumulatorowa podkaszarka do trawy GTA 700 to kolejne urządzenie marki WOLF-Garten pracujące z użyciem baterii LI-ION POWER PACK 5, która została zastosowana również w nożycach do żywopłotu HTA 700 i dmuchawie do liści BA 700.
Wysyłka w 2 dni robocze + czas doręczenia przez przewoźnika
Zatowarowanie: Mało
Waga 1.4 kg.
747.51
szt. Do przechowalni
Akumulatorowa podkaszarka do trawy AL-KO GT 2025 w zestawie z akumulatorem i ładowarką. Dokładne koszenie trawy a przy tym bardzo łatwe. Urządzenie charakteryzuje się cichą i pozbawioną spalin pracą. Dzięki podkaszarce akumulatorowej AL-KO bez problemu Skosisz trawę w trudno dostępnych miejscach.
Wysyłka w 2 dni robocze + czas doręczenia przez przewoźnika
Waga 3.7 kg.
569.00
szt. Do przechowalni
Akumulatorowa Podkaszarka do Trawy AL-KO GT 4030 w zestawie z akumulatorem i ładowarką. Idealne narzędzie wspomagające pielęgnacje trawnika. Pozwala na podkaszanie przy krawędziach. Podkaszarka posiada elastyczną obrotową głowicę oraz specjalny uchwyt chroniący rośliny przed przypadkowym uszkodzeniem.
Wysyłka w 2 dni robocze + czas doręczenia przez przewoźnika
Waga 3.9 kg.
1029.00
szt. Do przechowalni

Akumulatorowe podkaszarki ogrodowe - gdzie się sprawdzą?

Choć głównym narzędziem używanym do koszenia trawy jest zazwyczaj tradycyjna kosiarka spalinowa lub elektryczna, to jednak często nie daje ona możliwości precyzyjnego przycięcia trawy w miejscach trudno dostępnych. Jednak zbyt długie źdźbła trawy wzdłuż ogrodzenia, krawężnika czy rabatki potrafią skutecznie zepsuć wizualny efekt, jaki daje koszenie zwykłą kosiarką. Dlatego podkaszarkę akumulatorową powinien posiadać każdy, kto w swoim ogródku zauważa takie trudno dostępne miejsca i zakamarki. Dzięki temu, że urządzenia te są lekkie i łatwe oraz bezpieczne w obsłudze, mogą z nich korzystać także seniorzy czy kobiety.

Największe zalety podkaszarki z akumulatorem

Podobnie jak w przypadku kosiarek, również podkaszarki dostępne są w różnych wariantach i modelach. Przede wszystkim dzielą się jednak na podkaszarki elektryczne, akumulatorowe oraz spalinowe. Podkaszarki na prąd są niezwykle popularne dzięki temu, że są ekologiczne (nie emitują szkodliwych spalin) oraz lekkie i bardzo łatwe w eksploatacji. Zwykłe kosy elektryczne wymagają jednak podłączenia do gniazdka oraz stwarzają konieczność uważania na ciągnący się za nimi w trakcie pracy kabel. Podkaszarki na akumulator są więc najwygodniejszą propozycją - zapewniają pełną mobilność i nie potrzebują dostępu do prądu w bliskim sąsiedztwie koszonego obszaru. Wystarczy zamocować naładowany akumulator i zabrać się do pracy bez martwienia się o kabel.

Wybór podkaszarki ogrodowej - na co zwrócić uwagę?

Wybierając podkaszarkę akumulatorową, warto wziąć pod uwagę kilka istotnych parametrów. Jednym z nich będzie na pewno szerokość koszenia czy typ silnika - szczotkowy lub bezszczotkowy. Aby zadbać o jak najwyższy komfort pracy, należy także rozważyć kwestię pojemności i mocy akumulatora. To od niej zależy bowiem to, jak często będzie konieczne ładowanie akumulatora lub wymiana rozładowanego na naładowany. Istotna jest też głowica i rodzaj regulacji długości żyłki tnącej. W przypadku, gdy ze sprzętu korzystać będzie więcej niż jedna osoba, przydatna jest także regulowana teleskopowo rękojeść. Wówczas można ją łatwo dostosować do wzrostu osoby koszącej, co zdecydowanie podnosi komfort pracy. W ofercie sklepu internetowego GardenFlora znajdziesz wytrzymałe podkaszarki akumulatorowe od renomowanych producentów, które spełnią Twoje oczekiwania i pomogą zadbać o piękny trawnik.