• Nawóz Do Roślin Ogrodowych

  • Parametry

W osiągnięciu jak najlepszych efektów w hodowli roślin, owoców, warzyw niezmiernie istotną rolę odgrywa nawóz do roślin ogrodowych. Prezentowany w tej kategorii asortyment to skuteczne rozwiązanie dla osób prywatnych i firm, które na co dzień zajmują się ogrodnictwem, sadownictwem, rolnictwem na mniejszą, jak i na większą skalę. Odpowiednio prowadzony proces nawożenia sprawia, że plony są znacznie wydajniejsze i bardziej obfite, co z kolei przekłada się na większe zyski, szczególnie cenione przez osoby zajmujące się uprawą zawodowo. Oferujemy profesjonalne nawozy ogrodnicze. Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz produkt, który spełnia Twoje oczekiwania!

Jakie nawozy do roślin ogrodowych?

Nawozy do roślin ogrodowych, które oferujemy, to szeroki i zróżnicowany asortyment - pod względem przeznaczenia, pojemności pojedynczego opakowania i sposobu jego dawkowania. W zależności od tego, jakie rośliny królują w Twoim ogrodzie, dobór odpowiedniego nawozu będzie miał kluczowy wpływ na dorodność plonów (warzyw, owoców), czy wzrost roślin ozdobnych, mających za zadanie cieszyć oczy swoim pięknem, soczystością kolorów i bujnym kwieciem.

W naszym sklepie znajdziesz nawóz do roślin zielonych, który zapewnia im odpowiednie składniki odżywcze w czasie wegetacji, jak i w fazie wzrostu i rozwoju. Oferujemy również nawóz do roślin o ozdobnych liściach, którego receptura opiera się na starannie dobranych minerałach i substancjach odżywczych, jak fosfor, potas i azot. Nawóz do roślin ozdobnych z liści zwiększa intensywność zielonej barwy, wzmacnia rośliny, system korzeniowy i system nerwów w liściach, dzięki czemu wszelkie niezbędne mikroelementy docierają bez problemu do całej rośliny. W naszym asortymencie dostępny jest ponadto nawóz do roślin ozdobnych, który ma na celu przedłużyć okres kwitnienia.

Kiedy nawozić rośliny ogrodowe?

Nawożenie roślin odbywa się od wiosny do jesieni, ze szczególnym uwzględnieniem sezonu wiosennego - wtedy to rośliny potrzebują najwięcej składników odżywczych i minerałów do regeneracji, optymalnego wzrostu, rozwoju w celu wydania jak najbardziej obfitych plonów, czy kwitnienia. Stosowanie nawozów tego typu ma zazwyczaj miejsce najpóźniej do lipca. Po tym okresie można rozpocząć korzystanie z nawozów typowo jesiennych, które nie będą niepotrzebnie pobudzać rośliny do wzrostu, co w zbliżającym się okresie jesienno - zimowym nie jest wskazane. Roślina ma wtedy bowiem przygotować się do wegetacji.

Skorzystaj z oferty i już teraz zdecyduj się na zakup wysokiej jakości nawozów dostępnych w naszym sklepie internetowym! Postaw na jakość w atrakcyjnej cenie!