• Grabie

  • Parametry

Grabie | Jakie modele oferujemy? 

Oferujemy grabie małe i duże, dostosowane do różnego rodzaju nawierzchni oraz powierzchni. Grabie ogrodowe posiadają wygodną w użyciu rączkę wykonaną  z drewna lub tworzywa sztucznego. Do użycia przy grabieniu ziemi oraz liści. W zależności od modelu, grabki do trawy zawierają regulowaną rączkę, przez co stają się uniwersalne. Możliwe do nabycia także w wersji mini, która doskonale sprawdza się podczas pielęgnacji mniejszych grządek lub niewielkich obszarach. 

Grabie do trawy | Niezbędne narzędzie każdego ogrodnika 

Grabie do trawy są podstawowym narzędziem, które wykorzystywane jest podczas prac w ogrodzie. Warto decydować się więc jedynie na najwyższej jakości modele, które nie zniszczą się podczas intensywnego użytkowania i będą wygodnie leżeć w dłoni. Grabie drewniane firmy KARD, Wolf Garten lub Cellfast z metalową bądź plastikową głowicą posiadają niską wagę, dzięki czemu dbanie o trawnik stanie się bardziej komfortowe i miej męczące. 


Warto zwrócić uwagę także na małe grabie, z których z łatwością skorzystają także dzieci chcące brać czynny udział w pielęgnacji ogrodu. Grabki do liści kup w zestawie z innymi praktycznymi akcesoriami, takimi jak kultywator oraz spulchniacz. Zachęcamy do sprawdzenia pełnej oferty grabi dostępnej w GardenFlora.pl i zakupu. 

 

Zobacz także: Widły ogrodowe, motyki i siekiery