• Akcesoria Do Nawadniania

  • Parametry

Akcesoria do nawadniania | Gardenflora.pl

Zadbaj o swój ogród, regularnie go podlewając. Wykorzystaj akcesoria do podlewania ogrodu: kurtynę wodną, zwijacze na węże, sterowniki, zegary mechaniczne, systemy przyłączeniowe i wiele innych praktycznych urządzeń. Wszystkie akcesoria do systemu nawadniania ogrodu są wytrzymałe, lekkie i wygodne w użyciu. Zapraszamy do zakupów! 

Akcesoria do nawadniania ogrodu: zwijacze na węże

Zwijacze na węże oferowane w Gardenflora.pl  to praktyczne akcesoria do systemów nawadniania, dzięki którym zaoszczędzisz czas i ułatwisz sobie pracę w ogrodzie. Dzięki nim szybko posprzątasz po zakończonym podlewaniu, a zwinięty wąż pozostawisz wewnątrz zwijacza, w widocznym miejscu. Prędkość zwijania wyregulujesz za pomocą mechanizmu hamulcowego, a przy pomocy ergonomicznych uchwytów po obu stronach z łatwością przeniesiesz i zawiesisz zwijacz.

Akcesoria do podlewania ogrodu: sterowniki cyfrowe i solarne

Czy kiedykolwiek marzyłeś o pięknym i bujnym ogrodzie, ale nie masz czasu na regularne podlewanie roślin? To właśnie dla Ciebie stworzono sterownik nawadniania do ogrodu! Te niewielkie akcesoria do nawadniania trawnika i ogrodu pozwolą Ci na automatyzację procesu podlewania.

Wybierz sterownik cyfrowy lub solarny. Cyfrowe sterowniki nawadniania możesz zaprogramować – ustalisz czas podlewania, ilość wody i częstotliwość podlewania roślin. Nie musisz już martwić się o to, czy Twoje rośliny są odpowiednio podlane, ponieważ akcesoria do podlewania ogrodu zrobią to za Ciebie! Natomiast model solarny nie wymaga wymiany baterii, czas jego pracy możesz ustalić manualnie lub wybrać ustawianie automatyczne.

Studzienki do ogrodu | Akcesoria do podlewania GardenFlora

Studzienki służą do rozprowadzania wody po działce. Mogą przydać się jako miejsce do ukrycia elementów systemu nawadniania takich jak np. elektrozawory lub zawory ręczne. Wykonane z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, posiadają szczelne zamknięcia mocowane na śrubę. Pokrywy w kolorze zielonym doskonale komponują się z trawnikiem.

Wieszak na wąż, kurtyna wodna

Wieszaki na waż Cellfast zawierają wbudowane przyłącza – przechowasz węża lub inne akcesoria w uporządkowany sposób, w widocznym miejscu, blisko przyłącza.

Kurtyna wodna w upalne dni obniży temperaturę nawet o 11 stopni. Zamocuj ją na parasolu, markizie lub daszku, blisko miejsca, gdzie lubisz spędzać czas w swoim ogrodzie. Zamontuj kurtynę szeregowo, by zwiększyć powierzchnię, w której możesz się ochładzać. 

Sprawdź także: