• Środki Na Komary

Komary i kleszcze to insekty, które naprawdę potrafią dać się we znaki – nie tylko są uciążliwe ze względu na bolesne i swędzące ukąszenia, ale co gorsza, są również niebezpieczne z uwagi na różnego rodzaju choroby, które mogą przenosić na ludzi oraz zwierzęta. Dlatego chcąc się uchronić przed ich ukąszeniami, najlepiej jest zlikwidować siedliska komarów lub kleszczy. Jednak dodatkowo warto się zaopatrzyć w specjalne ochronne środki na komary i kleszcze, które aplikuje się bezpośrednio na skórę, dzięki którym możemy spać spokojnie.

  • Parametry

Środki na komary i kleszcze w różnej postaci

Zarówno środki na komary, jak i środki na kleszcze dostępne są w różnych postaciach – do stosowania bezpośrednio na skórę lub do oprysków w terenach, w których zamierza się przebywać. Do najpopularniejszych form takich środków należą tj.:

  • płyn;
  • spray;
  • żel;
  • świeca;
  • lampa owadobójcza;
  • bransoletka;
  • pozostałe.

Wiele z naszych produktów posiada specjalne dozowniki, ułatwiające wygodne stosowanie środka. Dzięki takiej różnorodności form, każdy może dostosować preparat do swoich potrzeb oraz okoliczności stosowania. Najczęściej na ukąszenia jest się narażonym podczas przebywania pośród terenów zielonych oraz w okolicy zbiorników wodnych. Środek przeciw komarom czy środek przeciw kleszczom ochroni nasze ciało oraz skutecznie zniweluje ryzyko ukąszenia przez te insekty.

Dla kogo przeznaczone są środki na komary i kleszcze?

Dostępne na stronie GardenFlora skuteczne środki na komary i kleszcze polecane są zarówno osobom dorosłym, jak i dzieciom. Wiele naszych produktów zostało stworzonych na bazie naturalnych substancji, które są przyjazne skórze i środowisku. Jednak należy pamiętać, żeby przed użyciem jakiegokolwiek preparatu sprawdzić jego skład i upewnić się czy aby nie jest się uczulonym, na któryś ze składników produktu. W zależności od rodzaju środka, nasze preparaty można stosować wewnątrz pomieszczeń lub na zewnątrz – dla osiągnięcia ochrony w każdej przestrzeni.

Środki przeciw komarom i kleszczom w atrakcyjnej cenie

W naszym sklepie znajdziesz preparaty przeciw komarom i kleszczom wyłącznie od sprawdzonych producentów i renomowanych marek – stawiamy na jakość przede wszystkim. Jednak w parze z dobrą jakością idzie również niska cena – chcemy, żeby nasi klienci mogli skorzystać z wyjątkowo atrakcyjnej oferty. Dlatego serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem preparatów przeciw komarom i kleszczom oraz zakupów odpowiednich produktów, które zapewnią ochronę przed tymi owadami w każdej sytuacji.

Środki na komary i kleszcze dla dzieci 

Co na komary i kleszcze dla dzieci — które produkty wato wybrać? Szukając odpowiednich środków dla najmłodszych, należy kierować się bezpiecznym, najlepiej naturalnym składem, który nie podrażni ich delikatnej skóry oraz nie spowoduje podrażnień. Istotny jest także zapach — zbyt intensywna woń może być nieprzyjemna dla malucha i rozdrażniać go w trakcie zabawy na świeżym powietrzu oraz powodować bóle głowy. Sprawdź środki na komary i kleszcze stworzone z myślą o dzieciach, z których bez obaw mogą korzystać również kobiety w ciąży. 

Delikatne preparaty na komary i kleszcze Bros zawierają w składzie d-pantenol, który nawilża i pielęgnuje skórę. Możliwy do zastosowania u dzieci powyżej 1 roku życia. Posiada przyjemny, ledwo wyczuwalny zapach, który został skomponowany z myślą o najmłodszych. Preparat na komary i kleszcze jest w stanie działać nawet przez 6 godzin od aplikacji. 

Rekomendowany środek na komary i kleszcze dla dzieci to płyn owadobójczy do stosowania z elektrofumigatorem. Nie ma kontaktu ze skórą — działa w obrębie całego pomieszczenia, także przy otwartych oknach oraz zapalonym świetle. 

Jakie środki na kleszcze i komary do ogrodu wybrać?

Jeśli środek na kleszcze i komary nanoszony na skórę nie jest wystarczający, warto skorzystać z innych sposobów odstraszania owadów. Wybierz preparat na komary i kleszcze do ogrodu — latarnia oraz spirala z pewnością poradzą sobie z uporczywymi owadami. 

Inne środki na kleszcze w ogrodzie w postaci lampy odstraszają owady za pomocą substancji, która nie jest odczuwalna przez człowieka. Urządzenie działa przy użyciu świecy i jest w stanie zapewnić ochronę na powierzchni średnio 20 m2. Natomiast spirale przeciw komarom odstraszają je żarzącą się powłoką, w pełni bezpieczną dla przebywających blisko niej osób. 

Kup spray na komary w GardenFlora.pl

Zaopatrz się w spray na komary i środki na kleszcze w sklepie GardenFlora.pl. Produkty stworzone ze składników pochodzenia roślinnego — wyróżnia je przyjemny zapach i brak zostawiania nieestetycznych plam. Spray na kleszcze i komary gwarantuje ochronę nawet do 6 godzin.