• Żel Na Karaluchy 20g Środek Owadobójczy Do Zwalczania Karaluchów Bros

Symbol: BRZK20
33.79
szt. Dodaj do ulubionych
Zamów w ciągu
a paczkę wyślemy dziś
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
Wysyłka w 24 godziny
Cena przesyłki 13.8
Odbiór Osobisty 0
Paczkomaty In Post 24/7 13.8
ORLEN Paczka 15.5
Kurier DPD 18.45
Kurier DPD Pobranie 21.45
Zatowarowanie: 13 szt.
Waga 0.15 kg
EAN 5904517269972

Zamówienie telefoniczne: +48 888 817 817

Zostaw telefon

image

Żel na karaluchy i prusaki 20 g BROS

Środek owadobójczy w żelu, gotowy do użycia, do zwalczania podstawowych gatunków karaczanów/karaluchów (karaczan prusak — Blattella germanica, karaczan wschodni — Blatta orientalis, karaczan brązowo-paskowany — Supella longipalpa). Działa skutecznie na karaczany w każdym wieku, nimfy i osobniki dorosłe obu płci. Zwalcza populację karaczanów w ciągu 1 tygodnia od zastosowania. Ma jasną, neutralną barwę, umożliwiając dyskretne zastosowanie. Zawiera fluorescencyjny marker, pozwalający stwierdzić obecność kropel po oświetleniu światłem ultrafioletowym. Dzięki swojej przyczepności ułatwia aplikację oraz nie ścieka, nawet po nałożeniu na pionowe powierzchnie.

KAPTER FLUOGEL jest to innowacyjny środek owadobójczy w żelu, gotowy do użycia, do zwalczania podstawowych gatunków karaczanów / karaluchów. Działa skutecznie na karaczany w każdym wieku, nimfy i osobniki dorosłe obu płci.

KAPTER FLUOGEL przynęta w żelu, przygotowana została z zastosowaniem substancji o wysokiej atrakcyjności. Zbilansowane proporcje substancji odżywczych sprawiaj, że receptura preparatu jest bardzo apetyczna dla podstawowych gatunków karaczanów, osobników dorosłych i nimf, powodując wysoką śmiertelność w ciągu 24 godzin od zastosowania.

KAPTER FLUOGEL zwalcza populację karaczanów w ciągu 1 tygodnia,

KAPTER FLUOGEL ma jasną naturalną barwę, umożliwiającą dyskretne zastosowanie. Zawiera fluorescencyjny marker, pozwalający stwierdzić obecność kropel po oświetleniu światłem ultrafioletowym.

Fluorescencja pozwala zatem nawet w najbardziej ukrytych miejscach, na szybką kontrolę, łatwą identyfikację pozostałości, celowe czyszczenie, identyfikowanie martwych owadów, zwłaszcza tych o dużych rozmiarach.

KAPTER FLUOGEL, dzięki swojej przyczepności, ułatwia aplikację oraz nie ścieka, nawet po nałożeniu na pionowe powierzchnie. Ponadto nie twardnieje przez długi czas, wykazując skuteczność resztkową powyżej 3 miesięcy od zastosowania.

KAPTER FLUOGEL zawiera czynnik (benzoesan drenatonium) zniechęcający ludzi i zwierzęta domowe do przypadkowego spożycia.

Instrukcja stosowania żelu na karaluchy i prusaki

Kategoria użytkowania: powszechny

Zwalczane organizmy szkodliwe: Dorosłe osobniki oraz nimfy karaczanów: karaczan prusak, karaczan wschodni, karaczan brązowo-paskowany.

Metoda aplikacji i obszar zastosowania: Produkt gotowy do użycia, do zwalczania karaczanów wewnątrz budynków. Stosować produkt w postaci żelu poprzez aplikację za pomocą strzykawki w szparach szczelin.

KAPTER FLUOGEL przeznaczony jest do zwalczania karaczanów / karaluchów wewnątrz mieszkań, budynków mieszkalnych i komercyjnych. Aby uzyskać jak najlepsze rezultaty, KAPTER FLUOGEL należy aplikować kroplami, w sposób i w dawkach opisanych poniżej, do szpar i szczelin w ścianach, za listwami ochronnymi, do puszek elektrycznych, okapów kuchennych, w pobliżu silników zmywarek, chłodziarek, sieci wodociągowych oraz we wszystkich ciemnych wilgotnych i ciepłych miejscach, w których warunki środowiskowe sprzyjają rozmnażaniu się karaczanów.

Marka: BROS
Rodzaj: Żel
Zastosowanie: Zwalcza prusaki i karaluchy
Pojemność: 20 g

image

image

Bros

Nasza firma od 20 lat działa na rynku. Nasze preparaty do walki z intruzami i szkodnikami tworzą najlepsi specjaliści. Dzięki szerokiej gamie możliwości dbamy o Państwa dom i ogród w każdym zakątku.

Nasz asortyment wzbogaciliśmy także o produkty marki HAPPS, ułatwiający dbanie o zdrowie i higienę pupili oraz BIOPON, dzięki któremu w Państwa ogrodach zakwitną zdrowe zioła, warzywa oraz kwiaty. Natomiast nasza oferta BROS PROFESSIONAL skierowana jest do osób zawodowo zajmujących się dezynfekcją, dezynsekcją i deratyzacją.

Nowe rozwiązania

Co roku poszerzamy nasz asortyment o kolejne innowacyjne rozwiązania. Zależy nam na komforcie naszych klientów, dlatego dbamy, aby nasze środki były skuteczne, a ich działanie długofalowe. Nasi inżynierowie selekcjonują wykorzystywane składniki i wykorzystują najnowsze dostępne technologie. Dużą wagę przywiązują także do opakowań, aby korzystanie z naszych preparatów było wygodne i przede wszystkim bezpieczne.

Misja

Nasza firma stawia na bezpieczeństwo i skuteczność oraz nowe technologie. Wszystkie nasze produkty posiadają odpowiednie certyfikaty. Dodatkowo co roku przechodzimy audyty techniczne. Największą naszą motywacją jest tworzenie produktów o jak najwyższej jakości.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo środki ochrony przed:

  • Bardzo dobry produkt, polecam.
    Gracjan S. (2023-11-30)
    Jakość
    Funkcjonalność
    Cena
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia