• Producent - Agrecol Nawozy i środki ochrony roślin

Pielęgnacja ogrodu jest niezwykle ważna. Pozwala zadbać o rośliny i wspierać ich rozwój, dzięki czemu możemy cieszyć się zdrowymi, bujnymi okazami. Najczęściej w tym celu stosujemy różnorodne nawozy, które wzbogacają glebę w niezbędne dla roślin składniki pokarmowe i dla polepszenia jej ogólnego składu. 

Środki ochrony roślin – kiedyś stosowane wyłącznie w sadach lub gospodarstwach rolnych – coraz częściej zyskują swoje zastosowanie w przydomowych ogródkach. Skutecznie zabezpieczają rośliny przed uszkodzeniami oraz zapewniają owocne plony, jednocześnie nie wpływając negatywnie na ich jakość, ani na środowisko naturalne. 

Podczas wyboru tego typu preparatów warto korzystać z oferty zaufanych, sprawdzonych producentów. Z pomocą przychodzi wówczas marka Agrecol – nawozy i środki ochrony roślin tego producenta to gwarancja niezawodnej jakości w atrakcyjnej cenie.

Agrecol – producent wysokiej jakości nawozów i preparatów ochronnych

Agrecol to polska rodzinna firma, która jest obecna na rynku już od 1988 roku. Firma jest zaliczana do grupy renomowanych producentów specjalistycznych nawozów ogrodniczych oraz preparatów do pielęgnacji roślin. Agrecol jako pierwsza firma wprowadziła na polski rynek w 100% organiczny Biohumus i stale poszerza swoją ofertę produktów. 

Misją firmy jest wdrażanie nowoczesnych technologii i skutecznych rozwiązań, przy jednoczesnej ochronie środowiska naturalnego. Agrecol posiada własne ośrodki badawcze, dzięki czemu tworzy innowacyjne receptury. Produktom tego producenta, które cechuje wysoka skuteczność i jakość, zaufało już miliony klientów w Polsce. 

Agrecol – bogata oferta produktów

Agrecol to renomowany producent, oferujący rozwiązania najwyższej jakości. Jakie produkty znajdziesz w ofercie firmy Agrecol? Nawóz do trawników, do iglaków, nawozy krystaliczne oraz odżywki to tylko część oferty tego producenta. W naszej ofercie znajdziesz jeszcze produkty Agrecol na chwasty oraz szkodniki takie jak mszyce i ślimaki. Agrecol na mszyce doskonale zabezpieczy przed tymi owadami, a Agrecol na ślimaki umożliwi skuteczne odstraszenie ich przed zjadaniem naszych upraw. W ofercie na naszej stronie internetowej znajdziesz także wiele innych środków ochronnych oraz nawozów – niezależnie od tego, czy szukasz nawozu do iglaków, roślin uprawnych, czy też do roślin kwitnących na balkon. Dostępne w naszej ofercie nawozy są zarówno w formie płynnej, jak i krystalicznej, dzięki czemu z łatwością dopasujesz odpowiedni produkt do swoich potrzeb.

Odpowiednie nawożenie i ochrona to podstawa pięknego wyglądu roślin oraz obfitych plonów. Już dziś zapoznaj się z bogatą ofertą na naszej stronie internetowej i wybierz Agrecol – nawóz do trawników i innych roślin oraz środki ochronne o różnorodnym przeznaczeniu pozwolą Ci zadbać o swój przydomowy ogródek, rośliny uprawne oraz ukochane rośliny doniczkowe. 

Jeżeli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami. Nasi Doradcy pomogą Ci w wyborze odpowiedniego produktu.

  • Parametry