• Producent - Cellfast Nawadnianie ogrodu i narzędzia ogrodnicze

Cellfast Wąż ogrodowy 

Węże ogrodowe z tworzywa sztucznego to najtańsze i najłatwiejsze w użyciu węże. Są lekkie, elastyczne i odporne na uszkodzenia. Wersje gumowe świetnie radzą sobie z wysokim ciśnieniem. Model DRIP umożliwia efektywne dostarczenie wody do roślin, bez marnowania wody. Podczas zakupu węża zwróć uwagę na: długość, średnicę, liczbę warstw oraz materiał produkcji. Parametry mają znaczenie szczególnie w przypadku dużych działek, gdy dłuższy wąż pomaga w dostarczeniu wody na większej przestrzeni, a kilka warstw zapobiega jego plątaniu się oraz uszkodzeniu. 

Oprócz węży ogrodowych warto zaopatrzyć się także w akcesoria do ich przechowywania. Stojaki, wózki, wieszak ścienny pomogą uporządkować węże i utrzymywać je w widocznym miejscu. Cellfast oferuje nawadnianie za pomocą zraszaczy tradycyjnych bądź obrotowych. 

Cellfast - System nawadniania i pielęgnacja ogrodu 

Stwórz system nawadniania w swoim ogrodzie – do tego celu wykorzystaj akcesoria, takie jak np. szybkozłącze, zegar mechaniczny, czy także reparator. Cellfast podlewanie umożliwiają również zraszacze przystosowane do powierzchni o różnej wielkości. Utrzymaj ogród w porządku, korzystając z sekatorów, grabi, pikownika lub łopaty. 

  • Parametry