• Producent - Vigonez - środki na owady i gryzonie

Poznaj środki Vigonez na mole, osy i szerszenie

Mole spożywcze i odzieżowe są możliwe do zwalczenia jedynie przy pomocy profesjonalnych środków. Spray Vigonez szybko pozbywa się ich z pomieszczeń zamkniętych oraz gospodarczych. Producent zadbał o formułę produktu bezpieczną dla otoczenia, całkowicie bezwonną. Wszystkie preparaty dają natychmiastowy efekt — znikają zarówno dorosłe owady, jak i larwy. Po zakończonej aplikacji spray Vigonez na mole nie pozostawia widocznych śladów i osadu. 


Jeśli w pobliżu Twojego domu zagnieździły się osy lub szerszenie, skorzystaj ze specyfiku Vigonez. Zwalcza niebezpieczne owady, a jednocześnie pozostaje bezpieczny dla otoczenia. Po rozcieńczeniu produkt nie akumuluje się w organizmie oraz nie wpływa swym działaniem na ssaki i ptaki. Dodatkowo wyróżnia się działaniem zapobiegawczym przed powstaniem kolejnych gniazd. 


Trutka Vigonez na myszy i szczury 

Preparat na myszy i szczury przeznaczony jest do stosowania wewnętrznego i zewnętrznego. Zastosuj go wszędzie, gdzie pojawią się nieproszone szkodniki. Wyróżnia się znacznie większą skutecznością niż powszechnie stosowane łapki na myszy. 


Nałóż go w pobliżu kryjówek gryzoni i miejscach ich najczęstszego występowania. Wyłóż jedną saszetkę pasty, a w kolejnych dniach dokładaj następne porcje. Preparat stosuj do momentu zakończenia pobierania trutki przez gryzonie. Pamiętaj o zasadach bezpieczeństwa — trutkę stosuj jedynie w rękawiczkach ochronnych! 


Pasta nie wnika do atmosfery, przez co jest w pełni bezpieczna dla otoczenia. Nie jest toksyczna dla osób przebywających w tym samym budynku ani nie pozostawia po sobie silnego zapachu wyczuwalnego przez człowieka. 


Vigonez na pająki | Spray bezzapachowy 

Wygodny w użyciu spray na pająki Vigonez usuwa je i zabezpiecza powierzchnię przed tworzeniem się pajęczyn. Składniki zawarte w specyfiku odstraszają owady, które nie powracają do miejsca jego zastosowania. Wykorzystaj go w miejscach, gdzie zauważasz powoli tworzącą się pajęczynę. 


Zaletą sprayu Vigonez na pająki to brak zapachu, który mógłby działać drażniąco na osoby przebywające blisko obszaru, gdzie został nałożony. Ponadto produkt nie barwi tkanin, na których osiada w trakcie aplikacji. Skorzystaj ze skutecznej formy odstraszania pająków!Kup Vigonez w GardenFlora.pl

Oferujemy trutki na myszy i owady Vigonez w korzystnych cenach. Marka specjalizuje się w produkcji specyfików o wysokiej skuteczności w różnych formach aplikacji. Skład produktów zawiera składniki niezagrażające środowisku, a usuwające szkodniki w krótkim czasie po aplikacji. Zastanawiasz się nad zakupem produktów Vigonez? Opinie klientów to długotrwały efekt, natychmiastowe działanie i formy sprzyjające szybkiej aplikacji. Wypróbuj trutki Vigonez — złóż swoje zamówienie lub skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta w GardenFlora.pl.

  • Parametry