• Siatka Rabatowa

  • Parametry

Siatka ogrodzeniowa rabatowa

Siatka ogrodzeniowa z tworzywa sztucznego ze względu na swoją niską cenę i wysoką trwałość cieszą się niezmienną popularnością od wielu lat. Stosowane są w różnego rodzaju ogrodach, rabatkach i zielonych przestrzeniach. Dzięki nim jesteśmy w stanie z łatwością zapanować nad roślinnością i utrzymać cały ogród w należytym porządku. Siatki rabatowe z tworzyw sztucznych dedykowane do ogrodzeń działek, skwerów i ogrodów. W całości wykonane z jednolitego tworzywa sztucznego na bazie polipropylenu. Siatka rabatowa jest łatwa w montażu, dzięki czemu nie musimy zlecać prac ogrodowych specjalistom, co znacznie obniża koszty utrzymania ogrodu. Ogrodzenie rabatowe jest odporne na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych takich jak mróz, woda czy promieniowanie słoneczne. Wysoka gramatura siatki oraz odpowiednio dobrany materiał sprawiają, iż są bardzo wytrzymałe i sprawdzają się w każdych warunkach i w każdym miejscu. Materiał ten może być wykorzystany jako siatka do drzewek lub siatka rabatowa ozdobna.

Już dziś zapoznaj się z bogatą ofertą dostępną na naszej stronie internetowej i wybierz ogrodzenie rabatowe w atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do zakupów!

Siatka rabatowa – funkcjonalność i trwałość

Siatka do ochrony drzewek lub siatka rabatowa posiada wiele różnorodnych funkcji. Poza typową funkcją jaką są ogrodzenia tymczasowe i wygrodzenia idealnie nadaje się do ochrony drzewek krzewów przed szkodnikami. Siatka rabatowa bardzo łatwo układa się w kręgi i łatwo można owinąć nią pień drzewa, drzewko lub krzaczek owocowy. Bardzo dobrze sprawdza się jako siatka ochronna przed sarnami, zającami czy chociażby obsikiwaniem drzewek i krzewów ozdobnych przez psy. Odpowiednia elastyczność i wytrzymałość siatki sprawia, że możemy zastosować ją na bardzo zróżnicowanym terenie. Jednocześnie, jest ona odporna na wpływ niekorzystnych czynników atmosferycznych bez dodatkowego zabezpieczenia, które często stosujemy w przypadku ogrodzeń drewnianych lub metalowych. Bogata oferta wysokości, kolorów oraz rodzajów siatek sprawia, że są one chętnie wykorzystywane i dopasują się z łatwością do różnych funkcji w ogrodzie i jego aranżacji. Siatka rabatowa może być także wykorzystana jako podpora dla roślinności pnącej.

Siatka ogrodzeniowa może służyć nie tylko do ogradzania roślinności i ochrony jej przed zwierzętami lub innymi czynnikami. Znajdzie ona swoje zastosowanie także w budownictwie, drogownictwie i melioracji. Przysłuży się wówczas jako wzmocnienie do różnego rodzaju gruntów, skarp oraz nasypów.

Ogrodzenie rabatowe – wybierz najwyższą jakość

Siatka rabatowa pozwala w szybki i wygodny sposób zabezpieczyć konkretne części ogrodu lub terenów zielonych – przed dostępem zwierząt, dzieci lub przed innymi niekorzystnymi czynnikami. Może ona także służyć jako ogrodzenie dla wszelkiego rodzaju ptactwa, na przykład kur, gęsi lub gołębi. Siatka ogrodzeniowa z tworzywa sztucznego, dzięki swojej elastyczności, niskiej cenie i wysokiej trwałości, stanowi bardzo popularny wybór w wielu ogrodach i przestrzeniach zielonych. Gwarancją niezawodnego sprawowania się siatki ogrodzeniowej przez długi czas jest jednak jej wysoka jakość. Już dziś zapoznaj się z bogatą ofertą na naszej stronie internetowej i wybierz siatki ogrodzeniowe z tworzywa sztucznego. Znajdziesz u nas siatki wykonane z tworzyw sztucznych, o różnych rozmiarach i o różnej wielkości oczek. Korzystamy z produktów pochodzących od zaufanych producentów, dzięki czemu zyskujesz pewność, że Twój zakup będzie dobrą inwestycją na długi czas. Jeżeli masz jakieś pytania, skontaktuj się z nami. Odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości i pomożemy Ci wybrać produkt dopasowany do Twoich potrzeb. Nie czekaj i wybierz produkty wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zakupów.

 

Zobacz także: