• Siatka Ogrodzeniowa

  • Parametry

Siatki ogrodzeniowe | Gardenflora.pl 

W Gardenflora.pl oferujemy siatki ogrodzeniowe: ocynkowane, zielone w różnych rozmiarach. Ich zadaniem jest odgrodzenie terenu oraz jego ochrona przed szkodnikami. Sprawdź wszystkie dostępne wymiary oraz rodzaje — do najczęściej wybieranych wariantów siatki należy siatka ogrodnicza zielona i hexagonalna dostępne w naszym sklepie internetowym. 

Siatka ogrodzeniowa

Siatka ogrodzeniowa znajduje bardzo szerokie zastosowanie. Siatki ogrodzeniowe są niezbędne do różnych prac zabezpieczających ogród lub innych terenów. Siatki ogrodzeniowe można wykorzystać w leśnictwie do ogrodzenia szkółek leśnych oraz w gospodarstwie domowym do budowy klatek dla królików i do budowy wolierów dla ptaków hodowlanych. Siatki ogrodzeniowe można wykorzystać do ochrony rabat kwiatowych przed dzikimi zwierzętami, szkodnikami i bawiącymi się dziećmi.Siatki ogrodzeniowe można zastosować jaka tymczasowe ogrodzenie na budowach itp. W naszym sklepie znajdziecie Państwo  siatki ogrodzeniowe, które w pełni zaspokoją Państwa wymagania i potrzeby. Zapraszamy do zakupów w naszym sklepie internetowym.

Siatka ogrodzeniowa zielona

Siatka ogrodzeniowa zielona chroni rośliny: drzewka, krzewy, rabatki przed zwierzętami oraz szkodnikami. To podstawa we wszelkich gospodarstwach domowych, w których pupile mogą wyrządzić szkody w obszarze grządek. Jest wytrzymała i nie ulegnie zniszczeniu pod naporem zwierzęcia. Produkt uniwersalny — zastosowanie siatki ogrodzeniowej zdecydowanie wykracza poza ogrodnictwo. Z powodzeniem stosuje się ją także w budownictwie, drogownictwie i melioracji. Przy jej pomocy wzmocnisz grunty, skarpy i nasypy. 

Siatki ogrodowe ocynkowane 

Dokonując wybory swojej siatki, zwróć uwagę na wersję ocynkowaną. Siatki ogrodowe ocynkowane wykonane są z wytrzymałego, ocynkowanego drutu. Posiadają charakterystyczny błysk i wyczuwalną, śliską powłokę. Co zyskujemy dzięki dodatkowej warstwie ocynkowania? 

Najważniejszą zaletą siatki ocynkowanej jest zwiększona odporność na korozję. Drut wystawiony jest na nieustanne działanie wilgoci i wiatru, które w dłuższej perspektywie czasu doprowadza do rozległych zniszczeń. Warstwa cynku stanowi barierę przed szkodliwymi czynnikami. 

Gruba siatka ogrodzeniowa z ocynkowaniem nie wymaga częstej konserwacji. Jej tworzywo dobrze opiera się szkodliwym czynnikom, dzięki czemu nie należy stosować dodatkowych środków ochronnych. 

Na co zwrócić uwagę kupując siatki ogrodowe?

Zwróć uwagę oczywiście na wymiary całej siatki (wysokość, długość), średnicę drutu oraz wymiary oczek. 

Ocynkowanie jest suteczną bronią przed szkodliwymi czynnikami zewnątrznymi, a w szczególności wilgocią. Opóźni powstawanie korozji, a siatka ogrodzeniowa gruba zachowa nienaganną kondycję przez nawet kilkanaście lat - i to bez potrzeby dodatkowej konserwacji. Dlatego to właśnie na ocynkowanie należy zwrócić uwage w pierwszej kolejności. 

Średnica drutu wpływa na wytrzymałośc ogrodzenia - im będzie ona większa, tym siatka pozostanie stabilniejsza. Grubszy drut nie ulega odkształceniom po wpływem naporu i uderzeń. Warto mieć na uwadze, że siatka ogrodzeniowa gruba z racji na swoją wyższą wagę, będzie droższa od cieńszych modeli. Jest to jednak świetna inwestycja, która gwarantuje długie użytkowanie bez wad. Zbyt cienki drut powoduje, że siatka ogrodzeniowa ozdobna nie utrzymuje pionu i przewraca się. O czym warto pamiętać, nagły upadek na grządki może wyrządzić zniszczenia w roślinach i warzywach, dlatego należy go unikać. 

Wielkość oczek siatki, podobnie jak średnica drutu, wpływa na sztywność oraz cenę. Mniejsze oczka mogą dawać większe bezpieczeństwo i zabezpieczenie dla ogrodzonego obiektu. Wielkość oczek dopasuj wedle własnych preferencji oraz budżetu. W Gardenflora.pl dostepne są wymiary oczek np. 15 lub 25 mm. Sprawdź wszystkie dostępne modele i ogrodź swój ogródek, działkę lub inny wybrany przez siebie obszar wymagający szczególnej ochrony. 

Istotny jest także kolor. Jeśli szukasz siatki przeznaczonej do ogrodzenia Twojej posesji, najlepiej sprawdzi się klasyczny, miedziany kolor. Natomiast ogrody, grządki lub tereny w zalesionej okolicy dobrze prezentują się z siatką o zielonej barwie. 

Jak wykorzystać siatki ogrodzeniowe?

Siatki ogrodzeniowe są uniwersalnymi produktami, które z powodzeniem wykorzystasz do wielu celów. Wybór siatki lub innego rodzaju ogrodzenia zależy głównie od charakteru obiektu, jaki będą ochraniać - niektóre z obszarów wymagają dużo mocniejszego zabezpieczenia. Przykładowo - ogrodzenie posesji wymaga dużych panelów, które zapiewnią większy stopień ochrony. Siatki sprawdzą się do ogrodzenia działek rekreacyjnych oraz grządek. Użyj ich, jeśli w obszarze swojej działki chcesz wydzielić osobny fragment terenu. 

Kup siatki ogrodzeniowe w Gardenflora.pl

Siatka ogrodnicza zapewnia ochronę obiektów oraz nie doprowadza do zniszczeń w obszarze grządek wyrządzonych przez zwierzęta. Kupując ją, postaw na sprawdzone produkty od zaufanego dostawcy - dlaczego warto kupić siatki ogrodowe w Garden Flora?

  • Oferujemy szeroi wybór siatek ogrodzeniowych, dzięki czemu z łatwością dopasujesz je do wymagań swojej działki
  • Produkty dostępne posiadają najniższe z możliwych cen
  • Zadbaliśmy o kilka wariantów siatki, w tym: siatka ogrodzeniowa zielona oraz cynkowana 
  • Oferta obejmuje wytrzymałą siatkę ocynkowaną, która jest odporna na szkodliwe działanie wilgoci, a na jej powierzchni nie osiada się korozja 
  • Doradzamy w wyborze produktów - skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta, by dowiedzieć się więcej o oferowanych siatkach ogrodowych GardenFlora

Zobacz także: