• Rozdrabniacz Do Gałęzi Elektryczny 400V 2900W TCS 3000 DUOTEC AL-KO

Symbol: AL-KO 119685
2727.00
szt. Dodaj do ulubionych
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Opinie
Produkt na zamówienie, czas realizacji do 10 dni
Cena przesyłki 0
Kurier DPD Pobranie 0
Odbiór Osobisty 0
Kurier DPD 0
Wysyłka Paletowa 170
Wysyłka Paletowa Pobranie 180
Zatowarowanie: 0 szt.
Waga 60 kg

Zamówienie telefoniczne: +48 888 817 817

Zostaw telefon

Rozdrabniacz Solo by AL-KO TCS Duotec 3000

image

 • Duży lejek wlotowy i udoskonalony automatyczny mechanizm wciągania
 • Oddzielna prowadnica do konarów o maks. Ø 43 mm 
 • Dodatkowy nóż do wstępnego rozdrabniania 
 • Innowacyjny mechanizm tnący z ukośnie rozmieszczonymi nożami 
 • Koła w rozmiarze XXL z łożyskami kulkowymi ułatwiające transport 
 • Szeroki mechanizm jezdny zapewniający stabilność

image

Rozdrabniacz do gałęzi solo by AL-KO TCS Duotec 3000 został wyposażony w bardzo wydajny, trójfazowy silnik elektryczny o mocy 2900 W. Urządzenie wykonano z wysokiej jakości materiałów oraz przy użyciu nowoczesnych rozwiązań technologicznych, dlatego charakteryzuje się wytrzymałością, niezawodnością i długą żywotnością. Doskonale rozdrabnia gałęzie krzewów, drzew i żywopłotów. Powstałe odpady możesz użyć jako kompost pod uprawy lub wysypać dookoła drzewek i krzewów - nadadzą oryginalny wygląd ściółce i zapobiegną wyrastaniu chwastów. Duże, szeroko rozstawione koła z łożyskami kulkowymi oraz zintegrowany uchwyt, pozwalają na komfortowe przemieszczanie urządzenia. Solidna konstrukcja podstawy dba o stabilność i bezpieczeństwo podczas użytkowania.

image

Oddzielna prowadnica do konarów o maksymalnej średnicy 43 mm. 

image

Innowacyjny mechanizm tnący z ukośnie rozmieszczonymi nożami, wspomagany dodatkowym nożem wstępnego rozdrabniania, zapewnia perfekcyjne efekty pracy. Udoskonalony, automatyczny mechanizm wciągania dodatkowo zwiększa wydajność i komfort obsługi.

image

Dane techniczne :

 • Poziom hałasu [dB (A)] 113.0
 • Waga netto w kg 55.0
 • Ciśnienie akustyczne zgodnie z 102.0
 • Max. Średnica gałęzi w cm 4.0
 • Wymagane napięcie sieciowe V. 400.0
 • Linia produkcyjna Premium
 • Moc silnika w watach 2900
 • Marka solo by AL-KO
 • Koła z łożyskami kulkowymi tak
 • System cięcia nóż

 

image

image

AL-KO KOBER GROUP została założona w 1931 roku przez Aloisa Kobera. Z małej ślusarni w bawarskim mieście Großkötz koło Günzburga staliśmy się globalnym graczem na rynku techniki ogrodowej, wentylacji oraz motoryzacji, obecnym dziś na całym świecie.

image

AL-KO to nowoczesna firma z bogatym dziedzictwem, od pokoleń łączy efektywne zarządzanie ze zrównoważoną solidnością. Naszym celem jest długoterminowe zabezpieczenie istniejących obszarów biznesowych poprzez koncentrację firmy na nowych, pionierskich technologiach. Odpowiedzialna współpraca i wspólna wola sukcesu są podstawą innowacyjnych rozwiązań technicznych i najwyższego poziomu jakości, dzięki czemu jesteśmy o krok przed konkurencją.

AL-KO to sprawdzona przez profesjonalistów i ceniona przez właścicieli ogrodów na całym świecie marka sprzętu ogrodowego, zapewniająca bezpieczeństwo, komfort i radość z użytkowania zieleni. Troszczymy się o jakość życia naszych klientów nie tylko podczas pracy w ogrodzie. Angażujemy się w ważne inicjatywy lokalne i aktywności na świeżym powietrzu, które mają pozytywny wpływ na komfort i zdrowie ludzi. 

U podstaw wszystkiego, co robimy, leży zrównoważony rozwój naszych produktów, a także poczucie odpowiedzialności społecznej wobec naszych pracowników i szerszego społeczeństwa. Dlatego każdego dnia staramy się nieco bardziej ucieleśniać naszą społeczną odpowiedzialność biznesu – abyśmy mogli zapewnić, że nasza ziemia pozostanie miejscem do życia również dla przyszłych pokoleń!

Wysoka jakość produktów AL-KO. Zaprojektowane w Niemczech. Wyprodukowane w Austrii

image

Zawsze o krok do przodu

AL-KO to narzędzia ogrodnicze zaprojektowane w Niemczech. Niedaleko  Günzburga, w bawarskiej miejscowości Kötz od ponad 40 lat projektujemy i rozwijamy technologię narzędzi ogrodniczych, które łączą w sobie ducha innowacji, najwyższą jakość i najnowocześniejszą technologię. Zawsze szukamy optymalnego rozwiązania dążąc do tworzenia przyszłości.

Jakość, która przekonuje

AL-KO to kosiarki wyprodukowane w Austrii. To właśnie tutaj, w spokojnym Obdach w Styri produkujemy nasze wysokiej jakości narzędzia ogrodowe od 1966 roku. Zawdzięczamy to elastyczności i bezpieczeństwu firmy rodzinnej, której celem jest od zawsze spełnianie potrzeb naszych partnerów handlowych i klientów. 

Produkty AL-KO sprawią więcej radości w Twoim ogrodzie.

Po rozpoczęciu produkcji pierwszej kosiarki w 1966 roku staliśmy się jednym z liderów rynku w segmencie narzędzi ogrodniczych. Od tego czasu rozwijamy nasze elektronarzędzia z dużą starannością, kreatywnością i techniczną perfekcją i zawsze myślimy o krok do przodu.

W ofercie AL-KO znajdą Państwo urządzenia ogrodnicze do pielęgnacji trawnika:

Oraz do pielęgnacji drzew i krzewów:

Czy też inne narzędzia przydatne w naszych domach i ogrodach:

Naszą myślą przewodnią QUALITY FOR LIFE jest wyjątkowa jakość produktów i usług oferowanych przez AL-KO. Komfort, radość i bezpieczeństwo to kluczowe elementy dla osiągnięcia satysfakcji klienta.

Naszym celem jest poprawa jakości życia naszych klientów i pracowników na całym świecie. Doskonalenie wymaga ciągłego rozwoju.

image

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia