• Opryskiwacz Akumulatorowy Wózkowy 20l z Lancą Teleskopową 65cm-125cm i Regulowaną Dyszą VX X-Line Marolex

Symbol: MAR S151.141
Brak towaru
1451.00
Zamów w ciągu
a paczkę wyślemy dziś
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wpisz swój e-mail
Opinie
Wysyłka w 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier DPD Pobranie 0
Odbiór Osobisty 0
ORLEN Paczka 0
Kurier DPD 0
Zatowarowanie: 0 szt.
Waga 11.5 kg
EAN 5904235001526
Zostaw telefon

image

Nasz największy opryskiwacz jest po prostu imponujący. Ponadprzeciętna pojemność, wyjątkowa mobilność, długi wąż, a przede wszystkim wydajna pompa. 

VX™ x-line to czysta moc i zero kompromisów.

Dane techniczne

  • pojemność całkowita: 22 L
  • pojemność robocza: 20 L
  • ciśnienie: 0,38 MPa
  • waga: 8,20 kg
  • wysokość: 910 mm

Blokada zaworu dozującego

Zawór dozujący zintegrowany z rączką Marolex pozwala na bardziej komfortową pracę. Blokada zmniejsza obciążenie mięśni dłoni podczas długiej pracy z opryskiwaczem. Wciśnięcie i przesunięcie przycisku zaworu dozującego do przodu blokuje go w pozycji otwartej bez konieczności trzymania przycisku.

image

Trójwarstwowy zbrojony wąż

Wszystkie węże w naszych opryskiwaczach wyposażone są w dodatkowe wewnętrzne zbrojenie, zwiększające wytrzymałość na ciśnienie i czynniki zewnętrzne. Nasze węże odporne są na zginanie, pękanie oraz rozciąganie. Trójwarstwowa budowa to jakość bez kompromisów.

image

Zabezpieczenie przeciwpyłowe (APS)

Wszystkie lance teleskopowe wyposażone są w zabezpieczenie przeciwpyłowe APS, zapobiegające dostawaniu się zanieczyszczeń do wnętrza lancy. Dzięki takiemu rozwiązaniu uznawane są za jedne z najbardziej niezawodnych urządzeń tego typu na rynku.

image

Dysza z regulacją strumienia

Dysze w naszych opryskiwaczach posiadają płynną regulację konta oprysku od bardzo szerokiego aż do jednolitego strumienia. Wystarczy jedna dysza, której można używać zarówno do podlewania jak i do zamgławiania. 

image

Szerokie wytrzymałe koła

Szerokie i wytrzymałe koła gwarantują stabilność oraz wygodne przemieszczanie po różnych podłożach. Dopracowana struktura powierzchni kół zapewnia że opryskiwacz nie grzęźnie w luźnym gruncie ani nie ślizga się na wilgotnej trawie.

image

Błyskawiczne ładowanie

Nasze nowoczesne akumulatory są gotowe do użycia zawsze gdy ich potrzebujesz. Szybka ładowarka ogranicza czas ładowania do niezbędnego minimum. Cenimy twój czas dlatego błyskawiczne ładowanie to nasz standard.

image

Mikroprocesorowe sterowanie

Kontrola, bezpieczeństwo i optymalizacja, tym zajmuje się w naszych opryskiwaczach mikroprocesor. Dzięki zaawansowanym algorytmom opryskiwacze wydajniej korzystają z akumulatorów, oszczędzają energię dzięki czemu możesz pracować dłużej.

image

Opryski ekologicznymi preparatami roślinnymi

Wraz z wzrostem świadomości ekologicznej coraz częściej spoglądamy w stronę naturalnych sposobów walki ze szkodnikami. 

Wszelkiego rodzaju wyciągi roślinne, zawiesiny i ekstrakty pomagają nam w bezpieczny sposób dbać o swoje uprawy zarówno hobbystyczne jak i całkiem profesjonalne.

image

Aplikacja płynnych nawozów

Piękny i zadbany trawnik to chluba każdego ogrodnika. Taki piękny zielony dywan w ogrodzie wymaga troski i pielęgnacji, a duży trawnik wymaga dużo więcej troski i czasu. Dlatego połączenie opryskiwacza akumulatorowego, dającego stałe ciśnienie i dużą wydajność z lancą 5-rzędową zwiększającą szerokość oprysku do 120 cm to idealne rozwiązanie. Nawóz dotrze do każdego źdźbła trawy łatwo i szybko. Pamiętaj jednak o systematyczności oprysków.

image

Opryski herbicydami

Chwasty to najbardziej uciążliwy przeciwnik każdej uprawy. Mechaniczne usuwanie jest możliwe, ale łatwiej i szybciej wykonać prosty oprysk. Herbicydy dotychczas kojarzone jedynie z silną chemią ustępują miejsca substancją naturalnym środkom takim jak chociażby kwas pelargonowy. Doceniają go zwłaszcza plantatorzy owoców, ale  można go również stosować bez przeszkód w domowym ogrodzie. Należy pamiętać tylko o osłonie herbicydowej aby ograniczyć działanie jedynie do miejsca występowania chwastów.

image

Opryski preparatami grzybobójczymi

Soczyste, słodkie i czerwone. Takie właśnie powinny być truskawki. Jednak gdy zaatakuje je szara pleśń to koniec marzeń o naleśnikach z truskawkami. Można jednak łatwo zabezpieczyć się przed takimi stratami, wykonując odpowiednio wcześniej oprysk środkami grzybobójczymi. Prosty zabieg pozwoli ci długo cieszyć się słodyczą truskawek.

image

Ochrona przed mchem

Świeżo położona kostka, trochę wilgoci i zacienione miejsce, oto najprostszy sposób na mech na podjeździe. Opryski zapobiegające rozwojowi mchu i usuwające już powstały na kostce brukowej powinny być naturalnym elementem dbania o otoczenie domu. Po uzbrojeniu w lance rzędowe, oprysk chodnika czy podjazdu staje się nie tylko wielokrotnie szybszy, ale również wydajniejszy.  Lanca trzy-rzędowa, to aż 90 cm pokrycia za jednym przejazdem.

image

Opryski olejowymi preparatami

Lepiej zapobiegać niż leczyć. To teoretycznie wiedzą wszyscy, ale czy wiesz, że wczesnowiosenny oprysk preparatami parafinowymi niszczy jaja i larwy przędziorków, mszyc, ochojników, tarczników i miseczników, a substancja, która pokrywa rośliny tworzy naturalną barierę przed suchymi wiatrami zabezpieczając rośliny. Nasze lance 3-dyszowe pionowe sprawdzają się tu idealnie, to gwarancja dokładnego pokrycia rośliny nanoszonym preparatem, a w tym wypadku jest to bardzo ważne.

image

Marka: Marolex
Przeznaczenie: Opryskiwacz wózkowy, akumulatorowy do dużych powierzchni uprawnych
Blokada zaworu:
Dozowanie zintegrowane z rączką Marolex pozwala na wygodną pracę bez dodatkowych obciążeń dłoni
Wąż: Trójwarstwowy, zbrojony wytrzymały na zginanie, ciśnienie i warunki zewnętrzne
Dysza:
Posiada płynna regulację konta oprysku od bardzo szerokiego do jednolitego strumienia
Koła:
Szerokie i wytrzymałe gwarantują stabilność oraz wygodne przemieszczanie w terenie
Akumulator:
Szybka ładowarka ogranicza czas do niezbędnego minimum
Kontrola sterowania:
Mikroprocesor kontroluje optymalizm i bezpieczeństwo pracy akumulatora
Wykorzystanie:
Do wszelkiego rodzaju oprysków nawozami, preparatami ochronnymi do roślin oraz herbicydami
Dane techniczne:
Pojemność - 22 litry (robocza 20 l), ciśnienie - 0,38 MPa, wysokość - 910 mm
Waga netto:
8,2 kg
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia