• Producent - AL-KO - Traktorki i kosiarki ogrodnicze

AL-KO KOBER Group to globalnie działająca firma posiadająca zakłady produkcyjne oraz oddziały w każdej części świata. AL-KO specjalizuje się w produkcji m. in kosiarek spalinowych, elektrycznych oraz akumulatorowych, traktorów ogrodniczych, kos spalinowych, podkaszarek, robotów koszących itp.

Producent AL-KO | Poznaj naszą ofertę 


Bestsellerowym produktem AL-KO jest kosiarka spalinowa oraz elektryczno-indukcyjna do trawników różnej wielkości. Dokładnie ścina trawę także na dużych powierzchniach — np. działkach 1400 m2. Posiada aż 4 funkcje (koszenie, zbieranie, mulczowanie i wyrzut boczny), które pozwalają na uzyskanie w pełni zadowalających efektów pracy. ALKO kosiarki zawierają duże kosze ze wskaźnikiem napełnienia, regulowaną wysokość koszenia oraz wygodny uchwyt. Dzięki asymetrycznej budowie kosiarki ALKO dokładnie ścinają trawę także przy krawędziach. Al Ko kosiarka wyręcza Cię w pracy za pomocą funkcji jednoczesnego koszenia i zbierania trawy — jej grabienie nie będzie należało już do Twoich żmudnych obowiązków. 


W ofercie znajdziesz także podkaszarki z teleskopową rurą, regulowanym uchwytem oraz głowicą z regulowanym kątem nachylenia. Wybór pozycji głowicy umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc, takich jak przestrzeń pod meblami ogrodowymi. Doskonale przytnie także trawę na stromych brzegach trawników. 


Jeśli chcesz wykorzystać sprzęt ogrodniczy AL-KO do przycinania żywopłotów, skorzystaj z precyzyjnych nożyc. Wbudowana poziomica, akumulator litowo-jonowy umożliwiający pracę z miejsca bez dostępu do gniazdka elektrycznego, a także komfortowy uchwyt ułatwiają pracę. 


Sprawdź AL KO kosiarki w GardenFlora.pl


Sprawdź ALKO kosiarki, podkaszarki, noże i wiele innych produktów dostępnych w ofercie GardenFlora, za pomocą których uporządkujesz swój ogród i odświeżysz jego wygląd. Zachęcamy do składania swoich zamówień i kontaktu z naszym Działem Obsługi Klienta — dowiedz się więcej o asortymencie, jaki przygotował dla Ciebie producent kosiarek AL KO.


  • Parametry