Do każdego zamówienia złożonego na sklepie 5L nawozu GRATIS!
szczeg.png
 
  • Kategorie
  • Szukaj
  • Roboty koszące AL-KO

Lubisz widok zadbanej, świeżo skoszonej trawy, ale nie masz czasu używać kosiarki kilka razy w tygodniu? Mamy na to rozwiązanie! Roboty koszące do trawy AL-KO zadbają o Twój trawnik, podczas gdy Ty będziesz mieć czas dla siebie. Poznaj zalety kosiarek automatycznych i zapoznaj się z naszą ofertą, aby wybrać model idealnie odpowiadający Twoim oczekiwaniom.

Idealne urządzenie dla wszystkich właścicieli ogrodów, którzy cenią sobie efektywność. Dzięki innowacyjnej technologii i programowaniu Robolinho® 3100 pielęgnuje nawet większe ogrody cicho i bezemisyjnie
Wysyłka w 2 dni robocze + czas doręczenia przez przewoźnika
Dostępność Mało
Waga 7.9 kg.
6499.00
Mały, kompaktowy i zwrotny. Robolinho® 700 E w pełni automatycznie dba o twój ogród. Dzięki inteligentnej technologii Twój trawnik jest niezawodnie koszony, a Ty oszczędzasz swój czas wolny.
Wysyłka w 2 dni robocze + czas doręczenia przez przewoźnika
Dostępność Mało
Waga 9.1 kg.
4999.00
Chcesz cieszyć się wolnym czasem zamiast martwić się o pielęgnację trawnika? Jest to możliwe dzięki robotowi koszącemu Robolinho® 4100. Działa on według indywidualnego planu koszenia – cicho i bezemisyjnie.
Wysyłka w 2 dni robocze + czas doręczenia przez przewoźnika
Dostępność Mało
Waga 11 kg.
8755.14
Pętla ograniczająca - do montażu robotów koszących z serii ROBOLINHO.
Wysyłka w 2 dni robocze + czas doręczenia przez przewoźnika
Dostępność Mało
Waga 1.62 kg.
309.00
Szpilki mocujące do pętli przeznaczone do rozłożenia przewodu ograniczającego pracę robotów koszących AL-KO
Wysyłka w 2 dni robocze + czas doręczenia przez przewoźnika
Dostępność Mało
Waga 0.52 kg.
51.00
Zestaw do naprawy przewodów Robolinho.
Wysyłka w 2 dni robocze + czas doręczenia przez przewoźnika
Dostępność Mało
Waga 0.09 kg.
101.00

Inteligentne roboty koszące

Kosiarki spalinowe, elektryczne czy akumulatorowe - wszystkie te urządzenia pozwalają Ci zadbać o swój trawnik, ale wymagają jednej istotnej rzeczy: Twojego czasu i zaangażowania. Dlatego roboty koszące trawę to absolutna rewolucja, jeśli chodzi o technologię w branży ogrodniczej. To urządzenia, które odpowiednio zaprogramowane samoczynnie będą krążyć po Twoim ogrodzie, przycinając trawę do pożądanej wysokości. Co istotne, ich praca odbywa się całkowicie niezależnie od Twojej uwagi. Może mieć miejsce także w weekendy i święta, ponieważ nie emituje hałasu ani spalin, dzięki czemu domownicy i sąsiedzi nawet nie zauważą, kiedy Twój trawnik poddawany jest gruntownej pielęgnacji. Co więcej, inteligentne roboty koszące mogą pracować niezależnie od pogody - to Ty decydujesz, czy mają kosić w deszczu, czy też zrobić sobie przerwę.

Jak działają roboty koszące AL-KO?

ALKO roboty koszące z serii Robolinho® to proste w użyciu urządzenia, które ułatwią dbanie o Twój trawnik już po kilku łatwych krokach. Po pierwsze, należy ustawić i zakotwiczyć stację bazową, z której robot koszący będzie wyruszał i do której będzie wracał po każdej sesji koszenia. Następnym istotnym krokiem jest umieszczenie na trawniku lub bezpośrednio pod ziemią przewodu granicznego wokół obszaru koszenia. Będzie on wyznaczał powierzchnię, która ma być poddawana przycinaniu przez kosiarkę automatyczną. Na przejrzystym i czytelnym panelu sterowania wystarczy wówczas zaprogramować czas pracy urządzenia, a następnie cieszyć się widokiem zawsze świeżo skoszonej i wypielęgnowanej trawy.

Kosiarki roboty do zadań specjalnych

Choć mogłoby się wydawać, że roboty koszące to delikatne i powierzchownie działające urządzenia, tak naprawdę wiele modeli radzi sobie nawet z poważnymi wyzwaniami. ALKO roboty koszące posiadają gumowane opony, których przyczepność pozwala im na pracę nawet na zboczach o nachyleniu do 45%. Zintegrowany obwód logiczny gwarantuje także, że robot koszący trawę przytnie ją do równej długości w każdym miejscu - nawet w trudniej dostępnych zakamarkach, gdzie zwykła kosiarka mogłaby mieć problem dotrzeć. Co więcej, dzięki specjalnej aplikacji AL-KO inTouch Smart Garden możesz nie tylko zoptymalizować pracę swojego robota koszącego, ale także połączyć go z innymi inteligentnymi urządzeniami w domu czy znaleźć dodatkowe akcesoria i części zamienne.

Jaki model kosiarki automatycznej wybrać?

Model robota koszącego AL-KO dostosuj przede wszystkim do powierzchni, jaką potrzebujesz regularnie kosić. Roboty koszące do trawy dostępne w ofercie sklepu GardenFlora automatycznie obsługują trawniki o powierzchni od 700 do nawet 2000 metrów kwadratowych. Im większa powierzchnia, tym wydajniejszy powinien także być akumulator urządzenia. Jeśli chodzi o przeszkody czy wzniesienia znajdujące się w Twoim ogrodzie, nie musisz się nimi przejmować - roboty koszące ALKO poradzą sobie z nimi bez przeszkód.